Forum eMuzyka Strona Główna eMuzyka
...bo dzień bez muzyki to dzień stracony
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

S@motość w sieci
Idź do strony 1, 2, 3 ... 31, 32, 33  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum eMuzyka Strona Główna -> Filmy, Seriale, TV
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
FilipS
gwiazda - moderator
gwiazda - moderator


Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 128
Skąd: Cambridge, UK

PostWysłany: Sob Wrz 22, 2007 00:28    Temat postu: S@motość w sieci Odpowiedz z cytatem

no wlaśnie... bylem na nim kiedyś w moją bylą... początkowo nie zrobil na mnie wrażenia ale wracam do niego czasami... jakiś taki chilloutowy jest... spokojny z happyendem... sklaniający do rozmysleń... Madzia Cielecka zajebistą rolę stworzyla... Chyra też... taka polska produkcja bardzo odmienna od innych... co wy na to?
_________________
"OGROMNY ZGRZYT ZNIECZULA NAS NA SZEPT
TAK TRUDNO ZNALEŹĆ DROGĘ W CIEPŁY SEN
SŁOWA ZLEWAJĄ SIĘ W FAŁSZYWY TON
GDY NADWRAŻLIWOŚĆ JEST JAK BILET W JEDNĄ STRONĘ STĄD"
COMA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Reklama






Wysłany: Sob Wrz 22, 2007 00:28    Temat postu:

Powrót do góry
katalonczyk85
producent - admin
producent - admin


Dołączył: 24 Lip 2007
Posty: 66

PostWysłany: Sob Wrz 22, 2007 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie mogę sie wypowiedzieć bo nie oglądałem lecz jakoś nie jestem zwolennikiem tego rodzaju filmówSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jacko
janko muzykant
janko muzykant


Dołączył: 22 Lut 2012
Posty: 43

PostWysłany: Czw Kwi 17, 2014 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co tu komentować przecież my wszyscy mający trochę lat mamy po dziurki w nosie śledzenia byłych i niedoszłych agentów.A już młodzież nie pamiętająca tamtej rzeczywistości ferująca wyroki to patologia wychowania . Tak jak danie młodym ludziom prawa oceny postaw przeszłości.Patologia niczym nie różniąca się w sensie krzywd od molestowania, gwałtu,rozboju. Nie byłam dziś wstanie wysłuchać Wałęsy u Moniki Olejnik kazanie tłumaczenia zakamarków historii pod presją honoru było strasznie upokarzające. Stare powiedzenie mówi „jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie”. I to też będzie straszne jak Lech Kaczyński przestanie być Prezydentem a to będzie za chwilę. Pewnie że trzeba to przerwać ale nic nie możemy zrobić. Przy tym poziomie emocji racje chociażby największe nie istnieją. Możemy się tylko czuć zażenowani i zauważyć że My Naród (ja też) nie mamy żadnego prawa do dumy ze swoich wybrańców tj. Prezydentów.Konsekwencję ponoszą wszyscy i są zobowiązani do przeprowadzenia takiego przeglądu. Wnoto próbę szczelności wykonuje się przed oddaniem instalacji do eksploatacji i po naprawie instalacje hydrauliczne Warszawa.
Pesteś zobowiązany do corocznej kontroli szczelności instalacji gazowej. Wykonuje ją technik z uprawnieniami E + D
Tylko taki ktoś ma prawo wystawić protokół szczelności.
Do przestrzegania wykonania takiej próby jest właściciel budynku. Wykonuje się ją w domach wielorodzinnych zawsze, natomiast w jednorodzinnych... któż to wie. Jednak odpowiedzialność za brak protokółu może być bolesna. Przegląd instalacji usługi hydrauliczne Warszawa elektrycznej natomiast, wykonuje się co 5 lat. Przegląd instalacji gazowej - szczelność. Kare ponosi zarządca(spółdzielnie, wspólnoty itp)/właściciel nieruchomości jeżeli akurat skontroluje go dozór techniczny.
Właścicieli domków jednorodzinnych nie skontroluje dozór ale dla własnego bezpieczeństwa każdy powinien robić okresowe przeglądy zwłaszcza jak instalacja jest stara i skręcana.
Owszem, próbę przeprowadza się CO ROK. U mnie rzeczywiście tak jest a ostatnio nawet te pomiary wykonuje inżynier (technik odpowiedniej branży chyba też ma takie uprawnienia). hydraulik Warszawa Oczywiście nie jest to tzw. próba ciśnieniowa (sprawdzanie przez trójnik odpowiednio czułym manometrem), lecz za pomocą specjalnego przyrządu - lokalizatora nieszczelności, którym kontrolujący sprawdza gazomierz, miejsca połączeń rur (kształtki), śrubunki, zawory gazowe, kuchenkę, piecyk łazienkowy (i termę, jeśli jest) a co pewien czas także całe rurociągi pogotowie hydrauliczne Warszawa (zwłaszcza spawy).
Czy do zrobienia tego trzeba mieć jakieś specjalne uprawnienia ?
Jeśli Pani zacznie udowadniac, że Jaruzelski nie był w sowieckiej armii oraz Herbert pisał donosy na Putramenta, to się będzie trzeba zastanowic, gdzie jest prawda?…Póki co, Lech Wałęsa był w latach 70-ych agentem SB o pseudonimie „Bolek” i to jest fakt historyczny, któremu pani nie może zaprzeczyc, bo stanie Pani po tej samej stronie, co Rosjanie kwestionujący ludobojstwo w Katyniu. Zaklamywanie historii w imie doraznych interesów przerabialismy przez cały PRL. Może już wystarczy

A propos wielkiej batalii na temat tego, kto ma jechać i gdzie, która sę teraz odbywa. Czytałem kilkakrotnie takie opinie, „że prezydent jechać nie powinien, bo na szczycie nie będą poruszane kwestie na których się zna”. Pytania jakie mi się automatycznie nasunęły: Na czym zna się pan prezydent? A na czym pan premier? Kto to ustala? I czy w ogóle ma to znaczenie, bo i tak powinni mieć od trudnych spraw ekspertów, wiedzących wiele więcej niż zwykły (nawet na wysokim stanowisku) polityk? Droga pani, proszę wziąć się do pracy, a nie wyciągać jakieś tam Kownackiego. W miejscu http://klimatyzacje.webnode.com/
powinna się znaleźć wnikliwa, obiektywna analiza wydarzeń związanych z próbą odwałania zarządu PZPN. Wysłuchałem Pani porannej rozmowy z prof. Safjanem, który oddalał jakiekolwiek wątpiwości konstytucyjne dotyczące relacji premier – prezydent. W szczególności dowodził, że to ustalona przez rząd linia polityki zagranicznej jest bezwzględnie obowiązująca i prezydentowi nie wolno prezentować innej.
Może Pani równie dowcipnie ocenić moje zdanie jak zechciała skomplementować min. Kownackiego, tym niemniej zdecydowałem się je zaprezentować bowiem oceniam pewność z jaką tą opinię prezentował za nieuzasadnioną.
„współdziała, czuwa, strzeże”
Spróbujmy odpowiedzieć na pytanie, co oznacza w Konstytucji zwrot `Prezydent Rzeczypospolitej w zakresie polityki zagranicznej współdziała z Prezesem Rady Ministrów i właściwym ministrem’
Najpierw zapoznajmy się z grupą synonimów wyrażenia `współdziałanie’. Nalezą do niej takie słowa jak; współpraca, kooperacja, udział, wkład, partnerstwo, równorzędność. Im podporządkujmy poszukiwanie czy w Konstytucji nie występują zwroty sprzeczne z powszechnie rozumianym znaczeniem tych słów, http://z123c.wordpress.comw kontekście wyrażanej obecnie opinii, jakoby Prezydent mógł być wyłączony z roli aktywnego podmiotu polityki zagranicznej a zadania te przynależą do samodzielnych kompetencji drugiego organu władzy wykonawczej.
Co więc mówi Konstytucja w zakresie polityki zagranicznej spełnianej przez ten właśnie organ.
Poruszamy się w zakresie rozdziału VI Konstytucji mówiącym o Radzie Ministrów. Już na początku tego rozdziału czytamy, że `Rada Ministrów prowadzi politykę( ) zagraniczną Rzeczypospolitej Polskiej’, w szczególności
sprawuje ogólne kierownictwo w dziedzinie stosunków z innymi państwami i organizacjami międzynarodowymi. Nie znajdujemy tu uzasadnienia dla kwestionowania uprawnień Prezydenta do odgrywania równoprawnej roli w polityce zagranicznej. Użyte bowiem w tym rozdziale określenie `prowadzi’ w odniesieniu do całej Rady Ministrów nie może oznaczać, że każdy z ministrów ponosi merytoryczną odpowiedzialność za skutki tej polityki.patrzę na kraj z pewnej perspektywy (zarówno geograficznej jak i mentalnej) i podziwiam bogobojność sprawujących władzę, będących w opozycji i całej reszty, która by tak bardzo chciała, lecz jakoś nie może (to Ptaszkowie Niebiescy). I im bardziej patrzę, tym bardziej Boga tam nie widzę (to Kubuś Puchatek).
I nie mogę oprzeć się wrażeniu, że podczas gdy idea Boga implikuje jedynie wiarę, to cała reszta jest jedynie jego instytucjonalizacją, mającą na celu tylko i wyłącznie zysk jak najbardziej doczesny. Za wszelką cenę.
Pan Jan Pietrzak popełnił kiedyś (oczywiście za komuny i o komunie) następujące słowa:
„Najważniejszą jest w życiu zasada
Skutecznego działania, mój synku:
Jak najwięcej zarobić lub nakraść,
przy możliwie najmniejszym wysiłku.”
Indywidualną odpowiedzialność przed sejmem ponoszą ministrowie jedynie w sprawach należących do ich kompetencji. Tak więc pełną odpowiedzialność, skutkującą postawieniem przed http://went.pixub.com zakresie polityki zagranicznej ponoszą; Prezydent, Premier i Minister Spraw Zagranicznych, nie Rada Ministrów przecież.
Dlatego określeniu `prowadzi’ trzeba nadać znaczenie raczej jako technicznych czynności dla sprawnej realizacji woli tych, którzy za tą politykę ponoszą największą (pełną) odpowiedzialność.
Ze względów j/w podobnie trzeba rozumieć określenie `ogólne kierownictwo’. Rozważyć można jeszcze z tego punktu widzenia pkt.10 ust.4art.146 Konstytucji, który mówi, że RM zawiera umowy międzynarodowe wymagające ratyfikacji oraz zatwierdza i wypowiada inne umowy międzynarodowe.
Przede wszystkim mamy tu rozróżnienie na umowy wymagające ratyfikacji i nie wymagające takowej. W uproszczeniu przyjmijmy, że te drugie to te, które nie zagrażają suwerenności i bezpieczeństwu państwa. Tutaj Konstytucja zwalnia Prezydenta od czuwania.
Jako strażnikowi suwerenności i bezpieczeństwa państwa Konstytucja nadała Prezydentowi nie do zakwestionowania samodzielne uprawnienie-narzędzie, tj. ratyfikowanie umów międzynarodowych zawieranych przez rząd.
Z tego wynika, że to właśnie http://111a.hostingsiteforfree.com musi o współdziałanie z Prezydentem, by być wiarygodną wobec drugiej strony negocjowanej umowy międzynarodowej. Bez przekonania Prezydenta do swoich racji próby negocjacji umów międzynarodowych mogą z założenia skazywane być na porażki.

Z powyższego wynika także, że stanowisko rządu nie uzgodnione z Prezydentem a sprzeczne z jego stanowiskiem nie ma racji bytu.
Mało mnie obchodzi co Kownacki sądzi na temat Finlandii, wolałbym poważny komentarz na temat ostatniego spotkania „bliskiej zagranicy” Moskwy czyli WNP. Nie chciałbym być posądzony o złośliwość, ale czy pani wie gdzie i kiedy odbyło się?
Proszę o utrzymywanie poziomu do jakiego Polityka przyzwyczaiła nas dawniej. Zabawę w magiel może pani zostawić innym.
wyrażam ci współczucie, bo dotychczas sądziłem, że potrafisz logicznie rozumować; twoja nienawiść pozbawia cię resztki rozumu. To żałosne, bo czytywałem twoje wpisy chętnie mimo, że nie jest nam po drodze.
1. Jaruzelski tak był w armii ZSRR, jak Anders w armii brytyjskiej.
2.Katyń, to było morderstwo na polskich żołnierzach, ale z ludobóstwen nie ma to nic wspólnego.
3. Jeśli masz w ręku dowody, że L. Wałęsa, to ten słynny „bolek”, to ogłoś, udowodnisz tym, że wszystkie dotychczasowe wyroki sądowe w tej sprawie były spreparowane
4. Kościuszko, Piłsudski cię nie uwierają w bucie?
Szestow, powiedz szczerze, jak to jest, że wy z prawicy gremialnie pozbawieni jesteście naturalnej zdolności każdego człowieka do myślenia i kojarzenia, umiejętności posiadania cechy zwątpienia, samorefleksji, dlaczego ułatwiacie bez przymusu swoim przeciwnikom szybkie odczytywanie u was tej bolesnej pustki, za to jesteście przepełnieni morzem jadu i nienawiści do innego; jak to jest, Szestowie?
Ta osoba wygląda mi na materialistkę, dla której liczy się głównie pieniądz. Z manierami też nie jest za dobrze, bo po przegranym meczu z Lisicką zachowała się wobec niej nieuprzejmie. O tyle jest mi przykro, bo zetknąłem się osobiście z dziadkiem Radwańskiej, http://klimatyzacja.wf2.pl mnie jak najlepsze wrażenie. Będąc już w bardzo podeszłym wieku ciągle zajmuje się młodzieżą w szkole podstawowej i zachęca ją do uprawiania sportu.więcej można się dowiedzieć o kościele, religii i używanych przez biskupów slowach na „o” aniżeli w „Tygodniku Powszechnym” czy „Niedzieli” . Do tego jeszcze pewnie dojdzie kalendarium wypędzeń szatana na najbliższym „Orliku” i formularz w „pdf” dla niezadowolonych z proboszcza, siostry zakonnej ! Księża oburzeni na Radwańską mają jednak rację – fotki „Isi” są synonimem tandety i bezguścia. Śp. Helmut Newton zapewne lepiej by podyrygowal Radwańską niż ten tandeciarz – pstrykacz. Pan i Panu podobni maj teraz okazję żeby dokopać dziewczynie http://ruub.bl.ee w basenie z pilkami do tenisa a honorujecie CHAMA który nawoluje do dorżnięcia watahy co w kontekście opisywanych na Wolyniu zbrodni jest wyjątkowo ponure. Do tego te cytaty z Pisma Świętego. Pan jesteś cudak² Panie Makowski. Teraz dla odmiany Panie Makowski proszę się zająć bezrobociem wśród absolwentów uczelni – żeby nie musieli glodować na „zielonej wyspie”rańskim ajatollahom przeszkadzają odkryte ramiona Shakiry, a naszym golizna Radwańskiej. Chyba jak zobaczą kawałek odkrytego kobiecego ciała, nie są w stanie normalnie funkcjonować. W dodatku mają z tego powodu poczucie winy, bo to grzech. Szczerze im współczuję. Ja mogę sobie popatrzeć bez wyrzutów sumienia i mam do tego dystans. Fotek nie szukałem, ale widziałem i wygląda zwyczajnie, jak młoda kobieta.W moim przekonaniu, ci którzy „karnie usunęli” Agnieszkę Radwańską z akcji, dali tym samym świadectwo, iż nie jest ona (akcja, nie Agnieszka) zbyt poważna. Zapowiadało się dobrze: jako zachęta do szczerości, do zaprezentowania swoich przekonań jako ważnej części siebie. Jeśli tymczasem Radwańska postanowiła co postanowiła (nie są to klasyczne „nagie zdjęcia”, bo właściwie nic takiego znowu na nich nie widać), lepiej by było, zamiast wywalać, zaprosić ją na rozmowę, zapytać: swoją wcześniejszą wiarę, czy, co bardziej prawdopodobne, uznała, iż nie kłóci się ona z propagowaniem zdrowego, sportowego stylu życia, czy jak to nazwać. Najłatwiej osądzić kogoś powierzchownie, po pozorach.Myślę, że to, co robi Pan prezydent to wynik przebywania w otoczeniu swojego gabinetu, ludzi, którzy faszerują go jadem. Z wyglądu i sposobu bycia nie jest to polityk, ale zadumany „profesor prawa teoretyk”, który lubi zacisze swojego pokoju. Sądzę, że lepiej było, gdy Pan prezydent się nieodzywał a komentował to jego minister od wizerunku. Odkąd zaczął się pokazywać w telewizji i coś mówić, to każde jego wypowiedzi prowadziły do tego, że zaczynałem się wstydzić „mojego prezydenta”. Dziennikarze doskonale znają słabe strony L. Kaczyńskiego i bardzo taktownie wpyszczają go w tematy, na które nie potrafi się wypowiadać. Mam wrażenie, że braciom Kaczyńskim brakuje mogił i rocznic „pogromów” komunistycznych żeby upajać się swoim „patriotyzmem”. Żeby samemu być wielkim stosują starą metodę obniżania wartości ludzi, od których chcą być lepsi. Opluć, obsikać, coś zawsze zostanie z tych brudów na ubraniu atakowanych. Jest to sposób ludzi małych, złośliwych i mściwych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jacko
janko muzykant
janko muzykant


Dołączył: 22 Lut 2012
Posty: 43

PostWysłany: Czw Kwi 17, 2014 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właśnie poczucie fikcji „miłości” we własnych związkach skłania bigotów do utyskiwań na temat związków homoseksualnych, wiedzą bowiem, że związki te zaprzeczają ich wyobrażeniu miłości, którą karmią się z harlequinowskich romansideł lub prozy Mniszkówny. Boją się, że ta iluzja ich pseudomiłości pryśnie, jak bańka mydlana i wtedy nawet ich brodaty bóg z parafijnego kościółka nie będzie w stanie pomóc w odnalezieniu http://plastikowy.freehost.mobi/ sensu życia.
A co do eksperymentów w seksie. Nie widzę w tym nic złego, że ludzie urozmaicają swoje życie seksualne, również w kontekście homo- lub biseksualnych zabaw. Czy ktoś widzi w tym coś złego? Innych eksperymentów polski katolik również zabroni? Kiedyś wycięto w pień Templariuszy, którzy pobudzali swego Węża Kundalini, co spotkało się z ostrą reakcją Watykanu. Kto wie, może i u nas seks analny okaże się satanistyczną praktyką i, podobnie jak w jednym ze stanów USA, będzie srogo karany?
teraz boli dokładnie to samo, co robił 18 lat temu, gdy zaczął wojnę na górze, aby odsunąć Jaruzelskiego i zostać samemu prezydentem. W czasie „wojny na górze” po raz pierwszy wybiło do góry to całe polityczne szambo pod sztandarami PC i ZChN, które załatwiło nam cofkę cywilizacyjną ostatnich lat, najpierw do przyspieszonych wyborów w 1993, potem za rządów Buzka (czytaj Krzaklewskiego), wreszcie od roku 2005.
Gdy wrzuca się granat do szamba, trzeba być idiotą, by liczyć, że nie zostanie się również obryzganym.
A jako czlonek SLD twierdzę, że Marek Piegus pisze bzdury, że problemem SLD nie są wyborcy, ale członkowie i popełnia Pani błąd, tak skwapliwie się z nim zgadzając, bo akurat w tej partii tzw. baza partyjna jest warta najwięcej. Zresztą to, że ja i mnóstwo moich koleżanek i kolegów jest w SLD to właśnie efekt wojny na górze Wałęsy i Kaczyńskich, klerykalizacji państwa przez ekipy postsolidarnościowe, za co główną odpowiedzialność ponosi UW, wreszcie zapaści gospodarczej, jaką zafundował nam profesor premier Buzek. I warto o tym pamiętać.
Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi; Coś tam napomykasz, że o gustach się nie dyskutuje – dotyczy to też odczuć negatywnych – Ty możesz do woli zachwycać się rzeczoną sportsmenką, a mnie może się ona nie podobać.
Ale sam fakt, że ktoś http://plasticzek.keed.pl/ nie robi z tego kogoś ani trochę ładniejszego dla kogoś innego – każda potwora znajdzie swego amatora i dla niego będzie tą najpiękniejszą, ale tylko dla niego.
Jednemu podoba się Monika Bellucci – która też może się komuś nie podobać, ale nie może on powiedzieć o niej, że jest brzydka, o naszej sportsmence ktoś może tylko powiedzieć, że dla niego jest ładna. Obiektywnie jest raczej nieciekawa.
Wysoko oceniającym urodę ciała Agnieszki Radwańskiej współczuję.
Widać nie widzieli kobiecej młodej sylwetki poruszającej wiekszość mężczyzn europejskich. Atrybutów kobiecości to chłopięca Isia nie ma ubrana, a nieubrana może swojemu wizerunkowi zaszkodzić.

muratorze Polityka pisze o kościele, Tygodnik Powszechny czy Niedziela robią religijną propagandę. Stamtąd niczego dowiedzieć się nie można. Co ma tutaj rozdmuchane przez faszyzującą prawicę „dorżnięcie watachy” wspólnego z ludobójstwem na Wołyniu? Czy wam się tam już wszystko miesza?
A Polacy http://plasikowe.esy.es wyspie” bo sami podjęli decyzję, że olbrzymie środki skierują na budowę ponad 18 000 kościółków i ewangelizację kraju zamiast na jego rozwój, nie dziwne więc, że gospodarka upada a ludzie żyją coraz biedniej. Zawsze tak było, kiedy górę brala dewocja. Pamiętasz z lekcji muratorze? Raz nawet katolicy to państwo całkowicie zlikwidowali. Katolicki król jako jedyny w historii świata podpisał papiery likwidujące jego królestwo
Otóż, *kreacyjna księgowość*, to w tym przypadku prawdę mówiąc, szachrajska, oszukańcza, księgowość, bo polega na przesuwaniu, tych samych środków, finansowych, często wirtualnych i faktycznie, nieistniejących, z konta, na konto, z budżetu do, specjalnie, utworzonej spółki, ze spółki do innej spółki, czy agencji itd. dla uniknięcia jakichś, podatków, opłat czy zaliczenia, do jakiegoś budżetu, czy kwot, limitów itd., dla stworzenia, wirtualnego http://r111.manifo.com/, przedstawienia, wyobrażenia, że wszystkie te podmioty, są wydolne finansowo, przy wykorzystaniu do tych machinacji jednych i tych samnych środków, często, też wirtualnych.

To bardzo, niebezpieczne, praktyki, to praktyki, niebezpieczne dla, naszego państwa, to praktyki niebezpieczne, dla nas, dla wszystkich Polaków.
Wałęsa nigdy nie był bohaterem z mojej bajki, a nawet kiedyś mówiłam, że jak nie będę mogła dziecku wytłumaczyć, kto to jest kabotyn, to mu każe wysłuchać wystapień publicznych Wałęsy. Natomiast traktowanie Wałęsy – nie tylko byłego prezydenta RP ale i symbolu przemian polskich w taki obraźliwy sposób, do głowy by mi nie przyszło. Jak mamy nauczyć młodych szacunku do państwa? Do jego symboli? Do własnej, niełatwej przeszłości? Jak? Kiedy wszystko, co osiągnęliśmy z niemałym trudem ktoś usiłuje wdeptać w błoto?
Dawno temu osobie, która bez dostatecznych powodów szkalowała inna osobę, można było w twarz rzucić rękawicę. W towarzystwie nie podawano ręki potwarcom. To było jednak dawno. Wiele osób czerpie satysfakcję z „przywalenia mistrzowi”. Ot, takie skrzywienie narodowe.
Można, w ten sposób, oszwabić, Polaków, inwestorów a nawet, komisarzy UE. Ale to działanie, niebezpieczne i na krótką metę.

Albowiem, Gdy finansami, naszego państwa, zarządza Pan Jan Vinvent Rostowski, mamy nie tylko *kreatywną, księgowość*, finansów naszego, państwa, ale i *kreatywny* bilans, *kreatywny*, budżet państwa i zapewne, *kreatywny*, wzrost, gospodarczy.

Przypomina to, opisywane w literaturze, i przedstawiane obrazowo, w rysowanych, wiele lat temu, karykaturach, jak *kreatywnie* był traktowany, naiwny klient u przedwojennego, cwanego, wielce, kreatywnego, krawca, otóż przedstawiając http://tuptak.manifo.com/ w lustrze, klientowi, jak pięknie, leży, na nim, uszyty dla niego garnitur, krawiec demonstrując, jaki jest piękny, garnitur, z przodu, garścią, naciąga, bezczelnie, materiał z tyłu, i na odwrót, demonstrując, szykowność, garnituru, na plecach, bezceremonialnie, naciąga, garścią, materiał z przodu.
myślę, że wyczyny pana Prezydenta, pana Prezesa to prosty skutek otaczania się miernotami, potakiewiczmi, którym nawet przez myśl nie przejdzie, że mogliby zwrócić swoim szefom uwagę, poradzić co i jak mają mówić. Nie rozumieją, że podstawowym zadaniem otoczenia przywódcy jest złapanie tegoż przywódcy za rękę gdy chce coś głupiego palnąć, przygotowywanie mu propozycji odpowiedzi na mogące paść pytania. Przywódca może olśniewać cały naród za wyjątkiem swojego najbliższego otoczenia, musi mieć przy sobie kogoś, kto w chwili największego triumfu będzie szeptał mu do ucha, że Bogiem jednak nie jest. To tradycja wywodząca się jeszcze z czasów rzymskich i tam też można sięgnąć po przykłady co się dzieje z cesarzem, który nie słucha swego nadwornego sceptyka.
Jeśli jednak pan Prezydent nie ma chęci zagłębiania się w odległą historię, to polecałbym film „13 dni” (o kryzysie kubańskim), gdzie nieźle jest oddana praca i rola doradców prezydenta. Dobrze by było, żeby pan Prezydent ten film obejrzał bo tak się składa, że kraj, który swymi wypowiedziami ośmiesza jest także moim krajem.
Naiwny, spieszący się klient, widzi w lustrze same *dodatnie, plusy*, nowego, garnituru, który sobie sprawił, zadowolony, płaci cwanemu, krawcowi i wychodzi. Niestety, na raucie, na który go zaproszono, wszyscy, skrycie, śmieją się, ukazując na niego, albowiem, jego garnitur, jest, szkaradnie, brzydki, wygląda na nim, jak nierówny, http://yuuki92.altervista.org/ worek a bohater, prześmiechów, wypada w nim, gorzej, niż przysłowiowy, strach na wróble.
Dajcie nam normalnie pracować to kryzysu nie będzie. Jak ten pseudo rynkowy rząd przestanie doić Polaków to będzie nas stać na więcej. Im nasze społeczeństwo będzie bogatsze tym więcej pieniędzy będzie w obrocie na rynku , ludzie będą więcej kupować, zwiększy się popyt co spowoduje powstanie nowych miejsc pracy, a to z kolei spowoduje większe wpływy do budżetu i będzie więcej pieniędzy np. na leczenie, edukacje itd..
Prosta zasada ekonomii, ale nasz minister finansów to analfabeta ekonomiczny i dlatego mamy to co jest, czyli kreatywną księgowość.

Tak, jak ten, workowaty, szkaradny, garnitur naiwnego, klienta oszwabionego przez, pejsatego, krawca, znającego, się na, oszukańczym PR-rze i szatańczej, kreacji, wyglądają, w wyniku, kreatywnego zarządzania, finansami naszego państwa, przez Jana Vincenta Rostowskiego, gospodarka i finanse Polski.

I co się stanie gdy, takie, kreatywne, szachrajstwo zostanie wykryte ? nasza gospodarka zbankrutuje, zbankrutują i stracą jakiekolwiek zaufanie nasze firmy, a wtedy wycofają swoje środki inwestorzy,

wycofają z Polski swoje środki finansowe banki, już teraz polskie tylko z nazwy, takim bankrutom, nikt nie pożyczy, nikt nie pomoże, a przede wszystkim Ci których oszukiwano... a my nie mamy żadnego zabezpieczenia, nie mamy atrakcyjnych wysp do sprzedania jak Grecja Wałęsa jako symbol polskich przemian jest niewymazywalny.
Natomiast pyskówka między obydwoma Panami Prezydentami mnie osobiście mierzi.
Po pierwsze Prezydent Lech Kaczyński nie powinien wypowiadać się o swoim poprzedniku pod żadnym pozorem, ponieważ tylko się ośmiesza, pokazując ni mniej ni więcej tylko własną małość.
Po drugie Lech Wałęsa, będąc postacią już na zawsze zapisaną w historii Polski, nie powinien wypowiadać się we własnych sprawach. Milczenie jest dobitnym wyrazem pogardy dla piesków szarpiących nogawki.
Ale cóż. Niektórzy – zwłaszcza znani nam Lechowie – nie mogą obyć się bez mediów, władzy, poczucia misji, tej znanej jedynie im, a nam zgoła wiszącej nie powiem czym.
Ciągle im się wydaje, że coś mogą i są atrakcyjni jak atrakcyjny Kazimierz: jeden były premier maskotka, drugi w berecinku z antenką ze znanej piosenki. Jakby zapomnieli, że obok nich żyje ponad trzydzieści milionów obywateli, którzy naprawdę mają problemy życiowe, a nie wirtualne.
Obydwaj nie są pępkami świata, więc już nudzą i nużą.
Kompletnie mnie nie obchodzi, który którego przeprosi. Obchodzi za to upadający autorytet Polski i państwa prawa. Do czego obydwaj Prezydenci przyczyniają się istotnie.
Wówczas, będziemy, mieli, kreatywne ale wirtualne , http://jesterforum.altervista.org/, wynagrodzenie za pracę, kreatywne ale wirtualne, emerytury i renty, wirtualne oszczędności... Byłem w '95 nad Jeziorem Żarnowieckim, potem 3 razy w Kostrzynie. Za pierwszym razem było 2 może 4 tys. osób kolejne razy w Kostrzynie to chyba ok. 200 tys osób. Klimat inny wtedy i potem, nie wiem, jak to jest jak jest 400 tys. osób. Ale wszelkie doświadczenia z tą imprezą mam rewelacyjne. Bardzo fajna muzyka (również na małej scenie), rewelacyjna, cudowna atmosfera, zajebiści ludzie. I to wszystko za darmochę, przy tanim piwie. Ma rację Spięty, że komitywa hipisowska. Byłem w 2005r. na ich występie z Powstaniem Warszawskim. Rewelacja. Mnie Woodstock naznaczył na resztę życia. Daje radosc wielu wielu ludziom, albo poprzez rock&rolla, albo poprzez ratowanie ludziom zycia. Ma w sobie charyzme i madrosc, i to polaczenie przynioslo sukces, przyciagnelo do niego zdolnych ludzi, ktorzy pomagaja mu to wszystko organizowac. Cholera, w Polsce jest wielu malkontentów, hejterow, frustratów, ludzi zakompleksionych, którzy potrzebują sie na gwałt dowartościować poprzez plucie na lepszych od siebie, ale tutaj nie tyle każdy http://stop.c0.pl/xx/ z nich, ile wszyscy razem nie dorastają Owsiakowi do piet. "twarz" niejakiego Glacy ze Sweet Noise pamiętam jak do teraz i nigdy nie zapomne jak będąc liczną brygadą na koncercie Black Sabbath i Helloween w Spodku w Katowicach był ten pokurcz ze swoim gównianym ,marnym zespolikiem zbłaznił się totalnie gdy rozebrał się na scenie i zaczął skakać po niej na waleta ze swoim gołym , chudym każdy http://noc.keed.pl/,czarnym dupskiem , publika była tak podkorwiona że w pajaca zaczęły lecieć różne przedmioty , i hasła typu wypie...j ,gdyby popajacował jeszcze chwilę mógłby wyjechać ze Spodka na noszach , pajac. Jedyny "jasny" punkt tego spędu to chyba Anthrax i coś jeszcze , ciekawe ile pograją 5 minut? Równie dobrze można przenieść jarocin do McDonaldsa . Owsiak zrobił komercyjną impreze nie mającą nic wspólnego z kontrkulturą. I jakim prawem nazwał on to Woodstock? Teraz każdy może kupić sobie swój woodstock i tym zabić te ideały dla których powstał. To właśnie robi owsiak - bezideowy sped który został sprowadzony tylko do chlania i taplania się w błocie. Idei nie ma tam żadnej. Buntu jeszcze mniej skoro ci ludzi epotrafią wysłuchac prezydenta RP na festiwalu który nosi nazwe Woodstock. Ktoś sobie wyobraża aby na tamten dawny każdy http://top-24.pl/wizytowki/pleksi/poliweglany.html Woodstock przyjechał prezydent popierający wojnę w Wietnamie czy iraku? A ci idioci bija mu brawo... Bylem tam wielokrotnie i pewnie kiedys znow pojade. Jedni wola dyskoteki a inni festiwale. W obu przypadkach leje sie alkohol, pali trawe itp. ale na Woodstocku ciezej dostac po gebie mimo, ze wiecej ludzi. A przecwinicy zawsze znajda jakis argument (niekoniecznie racjonalny) zeby wbic szpile.
Słońce Peru, niech zabierze swoich kolesi z POWSI i PSL, "swoją silną drużynę", Palikota i jego ferajne i niech tam zostana na zawsze...






To łączy się z lustracją – było wiadomo, że jest na liście Nizieńskiego i wystarczyło, żeby wystąpiła o status osoby pokrzywdzonej. miała na to sporo czasu. SB-kom jako świadkom przed sądem raczej nie wierzę. Kryją swoje kontakty (i dobrze – tak powinni postępować prawdziwi pracownicy http://minimus.meximas.com/ jak i dziennikarze – kryc źródła). To jeszcze jeden argument za tym, by lustracja była powszechna, lub akta jawne (szeroko rozumianych osób publicznych – bez spraw obyczajowych), wówczas nie byłoby tego całego cyrku. Olszewski milczał, milczał (w innych przypadkach „zapinał” np. o kasacji), aż tu sobie przypomniał. cieekawe dlaczego.
„egzekutorzy stawiali pod ścianą jednego księdza za drugim [...] bez prawa do obrony” Życie Warszawy pokazało artykuł, wydrukowało jego wypowiedź itd. Mówienie o braku prawa do obrony to po prostu mówienie nieprawdy. Czy w Niemczech, albo w Czechach jest sąd lustracyjny? Zdaje się, że wystarczają sądy powszechne. U nas powinno być tak samo http://missina.altervista.org/.
Nie traktujmy ludzi jak dzieci, albo jak kretynów. Ludzie potrafią wyciągnąć wnioski. Np. jeżeli ktoś się załamał, a potem pozbierał – nie sądzę, by z tego powodu spotkał taką osobę ostracyzm.
Moim zdaniem naruszane są czyjeś interesy i robione jest zamieszanie. Prawo rzymskie każe przyjrzeć się – kto ma z tego korzyść. Nie PiS, raczej nie PO. Panie, ma Pan jakiś pomysł? Buta, arogancja i kompletna ignorancja prawnicza. Androny plecie Marcinkiewicz, prawie że groźby pod adresem sędziego Olszewskiego wygaduje Kaczyński, do tego zastęp aniołów. Po prostu horror. A kto uchwalił taką, a nie inną ustawę lustracyjną? A kto wyzywał prezydenta Kwaśniewskiego od poplecznika ubeków, gdy ten ośmielił się skierować za rządów AWS-u tę ustawę do Trybunału Konstytucyjnego? Czy oburzał się, gdy prezydent Wałęsa był lustrowany?? Nie przeszkadzało mu, gdy płk Nowek „znalazł” agenta „Alka” pracującego w „Życiu Warszawy”, którym to agentem http://jaklima.boum.tv/
miał być rzekomo, choć każdy nawet średnio interesujący się polityką wiedział, że prezydent był dzinnikarzem. Gdy nastał PiS, ten „sławny” tropiciel-pułkownik znów wrócił do łask i pracuje w UOP-ie. To Kaczyńskim i spółce nie przeszkadzało i nie przeszkadza. Boli, gdy to samo przechodzi( nawiasem ,mówiąc zupełnie bez klasy). Bo co? Bo biją naszych? A niech biją. Nic mnie to nie obchodzi. Muszę wyznać szczerze, że nie współczuję Zycie Gilowskiej ani troche. Ta polityczka prawicy zawsze opowiadała się za lustracja, zawsze związana była z prolustracyjnymi ugrupowaniami politycznymi. Dzisiaj los wymierza jej za to surowo sprawiedliwość. Wiadomo, kto pod kim dołki kopie… Lustracja miała być narzędziem w rękach prawicy do zwalczania politycznych przeciwników, przede wszystkim tych z lewicy. Nie przypominam sobie, żeby Marcinkiewicz bronił przed zarzutami Rzecznika Interesu Publicznego np.. Chyba nawet przeciwnie, politycy prawicy w razie cienia podejrzenia wobec „czerwonego” gorliwie ustawiali publiczny szafot. Ich dzisiejsze zachowanie jest dowodem niesłychanej hipokryzji. A w wielkie rozbawienie wprowadza mnie fakt, że zwolennicy „prawdy i oczyszczenia” być może sami nieświadomie założyli sobie lustracyjną pętlę na szyję. Jest jednak sprawiedliwość
Parafrazując Gałczyńskiego powiem tak
I tu dochodzimy do pytania związanego Co do samej lustracji, http://klimatyzacja.1toxic.com otwieranie archiwów dla publiczności jest niedorzeczne. Skoro w takiej na przykład sprawie pani Gilowskiej eksperci (eksperci? nie mogą dojść do jednoznacznych wniosków, to co będzie z całą rzeszą spraw? Na początku Reformacji dowolna interpretacja Biblii przez każdego doprowadziła w konsekwencji do wojen religijnych i palenia na stosach wzajemnego. Do burzenia klasztorów i mordowania mnichów. To oczywiście przesadzone porównanie, ale mechanizm jest ten sam. W papierach po SB nie powinien grzebać byle kto, bo więcej z tego szkody niz pożytku. Tym bardziej, że roją się od fałszywek i są neikompletne. Podkreslam kolejny raz ten argument: skoro przypuszcza się że większość została zniszczona, to lustracja będzie wybiórcza. Nie dość, że będzie więc niesprawiedliwa, ale i tak nie oczyści życia publicznego z agentów, czego tak pragną lustratorzy.
Jeśli jeszcze wziąć pod uwagę ich argument o możliwości szantażowania b. agantów papierami, to nasuwa się jedyne logiczne rozwiązanie: papiery SB należy zniszczyć. Usunie możliwość szantażu, http://klimatyzacja.2k00.com zrówna w prawach wsyztkich, a wreszcie, załatwi najwazniejszą sprawę: uwolni energię ludzi, przestaną bić pianę w sprawie lustracji i zjamą się budową kraju. z postem. co Pan sądzi o lustracji dziennikarzy? Czy Pan wystapił o status pokrzywdzonego do IPNu? A koledzy z Polityki? Czy ktoś wystąpił? Czy już wiadomo, kto na Was donosił? Jak przysłowie piskorze wiją PIS-owcy ogłaszając nieprawdopodobne przyczyny tego „ataku w serce ” Premier Rządu – Kompromitacja ,bo nieznajomość abecadła prawa Lustracyjnego ( i jego asystentów”-podpowiadaczy )., kolejny atak na Sędziów i ich niezawisłość!!! To kolejna beszczelność . Ziobro , obietywny i aktywny napewno smaży śledztwo p-ko Prezesowi Cała chmara głupców -propagandystów objaśniających casus Zyty według optyki PISowskiej . Przykładowo w TVN -24, wczorajszyGość ponad 30′ -kobieta z redakcji „OZON „(pominę jej imie i nazwisko ) a jest ich sporo . Nie jestem po zadnej stronie w archiwach IPN . Dramatycznie podpowiadam Gentycznie czystym POLAKOM ,zróbcie coś i zamknijcie na amen zamkniete jeszcze nieco wrota IPN. Ofiar bedziecie mieli wiecej jak w tragicznym powstaniu Warszawskim(myśle o tzw. smierci cywilnej ) . W tej właśnie chwili w radio TOK -FM trwa dyskusja . Satyryk ,apologeta tego zrujnowania Warszawy .WG. niego było 300-400 tysiecy OFIAR ! Tak trzeba bylo !!! głosi Pietrzak !! . Marek -uczestnik dyskusji -próbuje wprowadzic sporo racjonalności w ocenach przeszlości ….. No właśnie jest za rozwiazaniem a’la Warszawa 44 a Kondrat podpowiada ,ze Syboliczna Praga jest Mekką gdzie chce się być . „Patrioci ” nie jedną klęskę http://wd105.wordpress.com/ sprowadzili na Rzeczpospolitą . Dla wyjaśnienia ,jako Slazak polonizujący się w Szczecinie klima długie juz lata – tak bardzo chciałbym prostego do bólu, pragmatycznego postępowania . Nie bądźmy chcą chwały bo są Kombatantami mamy ich podziwiac i karmić , a Kondratowie pracują i patrzą racjonalnie w przyszłość .Oby ta większość Sejmowa przy okazjii casusu oprzytomniała i wtedy Ofiara klimatyzacja Warszawa która de facto zabiegała sama o taki Swój koniec Kariery , na pójdzie na Marne
Znam Woodstock nie Przystanek Woodstock. mysle ze Polska sie spoznila o te 40 lat, tam cpali bardziej niz pili ale to w ameryce minelo, inny etap, inni ludzie. To jest dopiero w polsce. ze pija to normalne tam kiedys cpali ale tam byl ten protest antywojenny, ludzie z tego wyszli stali sie lekarzami i biznesmenami, Przesluchałem pare kawałkow z artykułu , muzycznie te kapele sa slabiutkie. Maria Peszek bardzo dobra , jej repertuar jest bogaty, dobre słowa muzyka interpretacja, ma talent. No właśnie poczucie fikcji „miłości” we własnych związkach skłania bigotów do utyskiwań na temat związków homoseksualnych, wiedzą bowiem, że związki te zaprzeczają ich wyobrażeniu miłości, którą karmią się z harlequinowskich romansideł lub prozy Mniszkówny. Boją się, że ta iluzja ich pseudomiłości pryśnie, jak bańka mydlana i wtedy nawet ich brodaty bóg z parafijnego kościółka nie będzie w stanie pomóc w odnalezieniu http://plastikowy.freehost.mobi/ sensu życia.
A co do eksperymentów w seksie. Nie widzę w tym nic złego, że ludzie urozmaicają swoje życie seksualne, również w kontekście homo- lub biseksualnych zabaw. Czy ktoś widzi w tym coś złego? Innych eksperymentów polski katolik również zabroni? Kiedyś wycięto w pień Templariuszy, którzy pobudzali swego Węża Kundalini, co spotkało się z ostrą reakcją Watykanu. Kto wie, może i u nas seks analny okaże się satanistyczną praktyką i, podobnie jak w jednym ze stanów USA, będzie srogo karany?

Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi; Coś tam napomykasz, że o gustach się nie dyskutuje – dotyczy to też odczuć negatywnych – Ty możesz do woli zachwycać się rzeczoną sportsmenką, a mnie może się ona nie podobać.
Ale sam fakt, że ktoś http://plasticzek.keed.pl/ nie robi z tego kogoś ani trochę ładniejszego dla kogoś innego – każda potwora znajdzie swego amatora i dla niego będzie tą najpiękniejszą, ale tylko dla niego.
Jednemu podoba się Monika Bellucci – która też może się komuś nie podobać, ale nie może on powiedzieć o niej, że jest brzydka, o naszej sportsmence ktoś może tylko powiedzieć, że dla niego jest ładna. Obiektywnie jest raczej nieciekawa.
Wysoko oceniającym urodę ciała Agnieszki Radwańskiej współczuję.
Widać nie widzieli kobiecej młodej sylwetki poruszającej wiekszość mężczyzn europejskich. Atrybutów kobiecości to chłopięca Isia nie ma ubrana, a nieubrana może swojemu wizerunkowi zaszkodzić.

muratorze Polityka pisze o kościele, Tygodnik Powszechny czy Niedziela robią religijną propagandę. Stamtąd niczego dowiedzieć się nie można. Co ma tutaj rozdmuchane przez faszyzującą prawicę „dorżnięcie watachy” wspólnego z ludobójstwem na Wołyniu? Czy wam się tam już wszystko miesza?
A Polacy http://plasikowe.esy.es wyspie” bo sami podjęli decyzję, że olbrzymie środki skierują na budowę ponad 18 000 kościółków i ewangelizację kraju zamiast na jego rozwój, nie dziwne więc, że gospodarka upada a ludzie żyją coraz biedniej. Zawsze tak było, kiedy górę brala dewocja. Pamiętasz z lekcji muratorze? Raz nawet katolicy to państwo całkowicie zlikwidowali. Katolicki król jako jedyny w historii świata podpisał papiery likwidujące jego królestwo
Otóż, *kreacyjna księgowość*, to w tym przypadku prawdę mówiąc, szachrajska, oszukańcza, księgowość, bo polega na przesuwaniu, tych samych środków, finansowych, często wirtualnych i faktycznie, nieistniejących, z konta, na konto, z budżetu do, specjalnie, utworzonej spółki, ze spółki do innej spółki, czy agencji itd. dla uniknięcia jakichś, podatków, opłat czy zaliczenia, do jakiegoś budżetu, czy kwot, limitów itd., dla stworzenia, wirtualnego http://r111.manifo.com/, przedstawienia, wyobrażenia, że wszystkie te podmioty, są wydolne finansowo, przy wykorzystaniu do tych machinacji jednych i tych samnych środków, często, też wirtualnych.

To bardzo, niebezpieczne, praktyki, to praktyki, niebezpieczne dla, naszego państwa, to praktyki niebezpieczne, dla nas, dla wszystkich Polaków.

Można, w ten sposób, oszwabić, Polaków, inwestorów a nawet, komisarzy UE. Ale to działanie, niebezpieczne i na krótką metę.

Albowiem, Gdy finansami, naszego państwa, zarządza Pan Jan Vinvent Rostowski, mamy nie tylko *kreatywną, księgowość*, finansów naszego, państwa, ale i *kreatywny* bilans, *kreatywny*, budżet państwa i zapewne, *kreatywny*, wzrost, gospodarczy.

Przypomina to, opisywane w literaturze, i przedstawiane obrazowo, w rysowanych, wiele lat temu, karykaturach, jak *kreatywnie* był traktowany, naiwny klient u przedwojennego, cwanego, wielce, kreatywnego, krawca, otóż przedstawiając http://tuptak.manifo.com/ w lustrze, klientowi, jak pięknie, leży, na nim, uszyty dla niego garnitur, krawiec demonstrując, jaki jest piękny, garnitur, z przodu, garścią, naciąga, bezczelnie, materiał z tyłu, i na odwrót, demonstrując, szykowność, garnituru, na plecach, bezceremonialnie, naciąga, garścią, materiał z przodu.

Naiwny, spieszący się klient, widzi w lustrze same *dodatnie, plusy*, nowego, garnituru, który sobie sprawił, zadowolony, płaci cwanemu, krawcowi i wychodzi. Niestety, na raucie, na który go zaproszono, wszyscy, skrycie, śmieją się, ukazując na niego, albowiem, jego garnitur, jest, szkaradnie, brzydki, wygląda na nim, jak nierówny, http://yuuki92.altervista.org/ worek a bohater, prześmiechów, wypada w nim, gorzej, niż przysłowiowy, strach na wróble.
Dajcie nam normalnie pracować to kryzysu nie będzie. Jak ten pseudo rynkowy rząd przestanie doić Polaków to będzie nas stać na więcej. Im nasze społeczeństwo będzie bogatsze tym więcej pieniędzy będzie w obrocie na rynku , ludzie będą więcej kupować, zwiększy się popyt co spowoduje powstanie nowych miejsc pracy, a to z kolei spowoduje większe wpływy do budżetu i będzie więcej pieniędzy np. na leczenie, edukacje itd..
Prosta zasada ekonomii, ale nasz minister finansów to analfabeta ekonomiczny i dlatego mamy to co jest, czyli kreatywną księgowość.

Tak, jak ten, workowaty, szkaradny, garnitur naiwnego, klienta oszwabionego przez, pejsatego, krawca, znającego, się na, oszukańczym PR-rze i szatańczej, kreacji, wyglądają, w wyniku, kreatywnego zarządzania, finansami naszego państwa, przez Jana Vincenta Rostowskiego, gospodarka i finanse Polski.

I co się stanie gdy, takie, kreatywne, szachrajstwo zostanie wykryte ? nasza gospodarka zbankrutuje, zbankrutują i stracą jakiekolwiek zaufanie nasze firmy, a wtedy wycofają swoje środki inwestorzy,

wycofają z Polski swoje środki finansowe banki, już teraz polskie tylko z nazwy, takim bankrutom, nikt nie pożyczy, nikt nie pomoże, a przede wszystkim Ci których oszukiwano... a my nie mamy żadnego zabezpieczenia, nie mamy atrakcyjnych wysp do sprzedania jak Grecja Mysle, ze w zdaniu”I jeszcze obalił ich rząd. Pierwszy niepodległościowy, który chciał zwalczyć esbecko – komunistyczny układ.” slowo „uklad powinno byc w cudzyslowiu.
Na poczatku czerwca gosciem programu TVP INFO „Mlodziez kontra” byl dr Dudek (mam nadzieje, ze nie pomylilem nazwiska), historyk IPN.
Twierdzil, ze IPN jest w stanie dojsc do (jedynej i obiektywnej) prawdy o ludziach i wydarzeniach z najnowszej historii Polski. Ale…nie wierzyl, w mozliwosc napisania wspolnego podrecznika polsko-niemieckiego do historii. Czy historycy niemieccy i polscy nie beda mogli dogadac sie w sprawie faktow.
Moim zdaniem IPN jest jeszcze jedna sluzba podporzadkowana Kaczynskim i sluzy do uprawdopodobnienia ich teorii i mitow.

Wówczas, będziemy, mieli, kreatywne ale wirtualne , http://jesterforum.altervista.org/, wynagrodzenie za pracę, kreatywne ale wirtualne, emerytury i renty, wirtualne oszczędności... Byłem w '95 nad Jeziorem Żarnowieckim, potem 3 razy w Kostrzynie. Za pierwszym razem było 2 może 4 tys. osób kolejne razy w Kostrzynie to chyba ok. 200 tys osób. Klimat inny wtedy i potem, nie wiem, jak to jest jak jest 400 tys. osób. Ale wszelkie doświadczenia z tą imprezą mam rewelacyjne. Bardzo fajna muzyka (również na małej scenie), rewelacyjna, cudowna atmosfera, zajebiści ludzie. I to wszystko za darmochę, przy tanim piwie. Ma rację Spięty, że komitywa hipisowska. Byłem w 2005r. na ich występie z Powstaniem Warszawskim. Rewelacja. Mnie Woodstock naznaczył na resztę życia. Daje radosc wielu wielu ludziom, albo poprzez rock&rolla, albo poprzez ratowanie ludziom zycia. Ma w sobie charyzme i madrosc, i to polaczenie przynioslo sukces, przyciagnelo do niego zdolnych ludzi, ktorzy pomagaja mu to wszystko organizowac. Cholera, w Polsce jest wielu malkontentów, hejterow, frustratów, ludzi zakompleksionych, którzy potrzebują sie na gwałt dowartościować poprzez plucie na lepszych od siebie, ale tutaj nie tyle każdy http://stop.c0.pl/xx/ z nich, ile wszyscy razem nie dorastają Owsiakowi do piet. "twarz" niejakiego Glacy ze Sweet Noise pamiętam jak do teraz i nigdy nie zapomne jak będąc liczną brygadą na koncercie Black Sabbath i Helloween w Spodku w Katowicach był ten pokurcz ze swoim gównianym ,marnym zespolikiem zbłaznił się totalnie gdy rozebrał się na scenie i zaczął skakać po niej na waleta ze swoim gołym , chudym każdy http://noc.keed.pl/,czarnym dupskiem , publika była tak podkorwiona że w pajaca zaczęły lecieć różne przedmioty , i hasła typu wypie...j ,gdyby popajacował jeszcze chwilę mógłby wyjechać ze Spodka na noszach , pajac. Jedyny "jasny" punkt tego spędu to chyba Anthrax i coś jeszcze , ciekawe ile pograją 5 minut? Równie dobrze można przenieść jarocin do McDonaldsa . Owsiak zrobił komercyjną impreze nie mającą nic wspólnego z kontrkulturą. I jakim prawem nazwał on to Woodstock? Teraz każdy może kupić sobie swój woodstock i tym zabić te ideały dla których powstał. To właśnie robi owsiak - bezideowy sped który został sprowadzony tylko do chlania i taplania się w błocie. Idei nie ma tam żadnej. Buntu jeszcze mniej skoro ci ludzi epotrafią wysłuchac prezydenta RP na festiwalu który nosi nazwe Woodstock. Ktoś sobie wyobraża aby na tamten dawny każdy http://top-24.pl/wizytowki/pleksi/poliweglany.html Woodstock przyjechał prezydent popierający wojnę w Wietnamie czy iraku? A ci idioci bija mu brawo... Bylem tam wielokrotnie i pewnie kiedys znow pojade. Jedni wola dyskoteki a inni festiwale. W obu przypadkach leje sie alkohol, pali trawe itp. ale na Woodstocku ciezej dostac po gebie mimo, ze wiecej ludzi. A przecwinicy zawsze znajda jakis argument (niekoniecznie racjonalny) zeby wbic szpile.
Słońce Peru, niech zabierze swoich kolesi z POWSI i PSL, "swoją silną drużynę", Palikota i jego ferajne i niech tam zostana na zawsze...

Podziwiam Pani spokoj przy pisaniu wyzej przeczytanego tekstu.Mniej finezyjny dziennikarz bluznal by okropnie nie owijajac w bawelne tego co mysli o duecie braci mniejszych i ich wychowaniu pod kloszem(spodnica mamy).Teraz wlasnie wychodza na wierzch te niedostatki podworkowego cwaniactwa,to co mialo byc przemyslane i madre,nie odbiega wiele od prostoty budowy cepa.Jaroslaw pragmatyk ,jak to Pani we fragmencie zauwazyla,ktoremu prucz wlosow nic nie wychodzi,lech scichapek asekurant,bezkoncepcyjny i calkowicie niemrawe indywiduum.Kogo
ta nieudaczna para zlodziei ksiezyca jeszcze nieobrazila.Chca rzadzic ale nieudane efekty wyciagaja obcymi rekami,upadek swej reputacji naprawiaja,nadaniem zmarlej siatkarce Agacie Mroz,krzyza,ktorego i tak maz w zdecydowany sposob odmowil przyjac.Tym to sposobem dla mnie
ten duet nieudacznikow stal sie kaczynska hiena cmentarna.dobrze sie sklada ze kadencja tego malego duchowo i fizycznie czlowieka konczy sie niebawem.Czesc ich pamieci,o trupach politycznych tez sie zle nie mowi.

To łączy się z lustracją – było wiadomo, że jest na liście Nizieńskiego i wystarczyło, żeby wystąpiła o status osoby pokrzywdzonej. miała na to sporo czasu. SB-kom jako świadkom przed sądem raczej nie wierzę. Kryją swoje kontakty (i dobrze – tak powinni postępować prawdziwi pracownicy http://minimus.meximas.com/ jak i dziennikarze – kryc źródła). To jeszcze jeden argument za tym, by lustracja była powszechna, lub akta jawne (szeroko rozumianych osób publicznych – bez spraw obyczajowych), wówczas nie byłoby tego całego cyrku. Olszewski milczał, milczał (w innych przypadkach „zapinał” np. o kasacji), aż tu sobie przypomniał. cieekawe dlaczego.
„egzekutorzy stawiali pod ścianą jednego księdza za drugim [...] bez prawa do obrony” Życie Warszawy pokazało artykuł, wydrukowało jego wypowiedź itd. Mówienie o braku prawa do obrony to po prostu mówienie nieprawdy. Czy w Niemczech, albo w Czechach jest sąd lustracyjny? Zdaje się, że wystarczają sądy powszechne. U nas powinno być tak samo http://missina.altervista.org/.
Nie traktujmy ludzi jak dzieci, albo jak kretynów. Ludzie potrafią wyciągnąć wnioski. Np. jeżeli ktoś się załamał, a potem pozbierał – nie sądzę, by z tego powodu spotkał taką osobę ostracyzm.
Moim zdaniem naruszane są czyjeś interesy i robione jest zamieszanie. Prawo rzymskie każe przyjrzeć się – kto ma z tego korzyść. Nie PiS, raczej nie PO. Panie, ma Pan jakiś pomysł? Buta, arogancja i kompletna ignorancja prawnicza. Androny plecie Marcinkiewicz, prawie że groźby pod adresem sędziego Olszewskiego wygaduje Kaczyński, do tego zastęp aniołów. Po prostu horror. A kto uchwalił taką, a nie inną ustawę lustracyjną? A kto wyzywał prezydenta Kwaśniewskiego od poplecznika ubeków, gdy ten ośmielił się skierować za rządów AWS-u tę ustawę do Trybunału Konstytucyjnego? Czy oburzał się, gdy prezydent Wałęsa był lustrowany?? Nie przeszkadzało mu, gdy płk Nowek „znalazł” agenta „Alka” pracującego w „Życiu Warszawy”, którym to agentem http://jaklima.boum.tv/
miał być rzekomo, choć każdy nawet średnio interesujący się polityką wiedział, że prezydent był dzinnikarzem. Gdy nastał PiS, ten „sławny” tropiciel-pułkownik znów wrócił do łask i pracuje w UOP-ie. To Kaczyńskim i spółce nie przeszkadzało i nie przeszkadza. Boli, gdy to samo przechodzi( nawiasem ,mówiąc zupełnie bez klasy). Bo co? Bo biją naszych? A niech biją. Nic mnie to nie obchodzi. Muszę wyznać szczerze, że nie współczuję Zycie Gilowskiej ani troche. Ta polityczka prawicy zawsze opowiadała się za lustracja, zawsze związana była z prolustracyjnymi ugrupowaniami politycznymi. Dzisiaj los wymierza jej za to surowo sprawiedliwość. Wiadomo, kto pod kim dołki kopie… Lustracja miała być narzędziem w rękach prawicy do zwalczania politycznych przeciwników, przede wszystkim tych z lewicy. Nie przypominam sobie, żeby Marcinkiewicz bronił przed zarzutami Rzecznika Interesu Publicznego np.. Chyba nawet przeciwnie, politycy prawicy w razie cienia podejrzenia wobec „czerwonego” gorliwie ustawiali publiczny szafot. Ich dzisiejsze zachowanie jest dowodem niesłychanej hipokryzji. A w wielkie rozbawienie wprowadza mnie fakt, że zwolennicy „prawdy i oczyszczenia” być może sami nieświadomie założyli sobie lustracyjną pętlę na szyję. Jest jednak sprawiedliwość
Parafrazując Gałczyńskiego powiem tak
I tu dochodzimy do pytania związanego Co do samej lustracji, http://klimatyzacja.1toxic.com otwieranie archiwów dla publiczności jest niedorzeczne. Skoro w takiej na przykład sprawie pani Gilowskiej eksperci (eksperci? nie mogą dojść do jednoznacznych wniosków, to co będzie z całą rzeszą spraw? Na początku Reformacji dowolna interpretacja Biblii przez każdego doprowadziła w konsekwencji do wojen religijnych i palenia na stosach wzajemnego. Do burzenia klasztorów i mordowania mnichów. To oczywiście przesadzone porównanie, ale mechanizm jest ten sam. W papierach po SB nie powinien grzebać byle kto, bo więcej z tego szkody niz pożytku. Tym bardziej, że roją się od fałszywek i są neikompletne. Podkreslam kolejny raz ten argument: skoro przypuszcza się że większość została zniszczona, to lustracja będzie wybiórcza. Nie dość, że będzie więc niesprawiedliwa, ale i tak nie oczyści życia publicznego z agentów, czego tak pragną lustratorzy.
Jeśli jeszcze wziąć pod uwagę ich argument o możliwości szantażowania b. agantów papierami, to nasuwa się jedyne logiczne rozwiązanie: papiery SB należy zniszczyć. Usunie możliwość szantażu, http://klimatyzacja.2k00.com zrówna w prawach wsyztkich, a wreszcie, załatwi najwazniejszą sprawę: uwolni energię ludzi, przestaną bić pianę w sprawie lustracji i zjamą się budową kraju. z postem. co Pan sądzi o lustracji dziennikarzy? Czy Pan wystapił o status pokrzywdzonego do IPNu? A koledzy z Polityki? Czy ktoś wystąpił? Czy już wiadomo, kto na Was donosił? Jak przysłowie piskorze wiją PIS-owcy ogłaszając nieprawdopodobne przyczyny tego „ataku w serce ” Premier Rządu – Kompromitacja ,bo nieznajomość abecadła prawa Lustracyjnego ( i jego asystentów”-podpowiadaczy )., kolejny atak na Sędziów i ich niezawisłość!!! To kolejna beszczelność . Ziobro , obietywny i aktywny napewno smaży śledztwo p-ko Prezesowi Cała chmara głupców -propagandystów objaśniających casus Zyty według optyki PISowskiej . Przykładowo w TVN -24, wczorajszyGość ponad 30′ -kobieta z redakcji „OZON „(pominę jej imie i nazwisko ) a jest ich sporo . Nie jestem po zadnej stronie w archiwach IPN . Dramatycznie podpowiadam Gentycznie czystym POLAKOM ,zróbcie coś i zamknijcie na amen zamkniete jeszcze nieco wrota IPN. Ofiar bedziecie mieli wiecej jak w tragicznym powstaniu Warszawskim(myśle o tzw. smierci cywilnej ) . W tej właśnie chwili w radio TOK -FM trwa dyskusja . Satyryk ,apologeta tego zrujnowania Warszawy .WG. niego było 300-400 tysiecy OFIAR ! Tak trzeba bylo !!! głosi Pietrzak !! . Marek -uczestnik dyskusji -próbuje wprowadzic sporo racjonalności w ocenach przeszlości ….. No właśnie jest za rozwiazaniem a’la Warszawa 44 a Kondrat podpowiada ,ze Syboliczna Praga jest Mekką gdzie chce się być . „Patrioci ” nie jedną klęskę http://wd105.wordpress.com/ sprowadzili na Rzeczpospolitą . Dla wyjaśnienia ,jako Slazak polonizujący się w Szczecinie klima długie juz lata – tak bardzo chciałbym prostego do bólu, pragmatycznego postępowania . Nie bądźmy chcą chwały bo są Kombatantami mamy ich podziwiac i karmić , a Kondratowie pracują i patrzą racjonalnie w przyszłość .Oby ta większość Sejmowa przy okazjii casusu oprzytomniała i wtedy Ofiara klimatyzacja Warszawa która de facto zabiegała sama o taki Swój koniec Kariery , na pójdzie na Marne
Znam Woodstock nie Przystanek Woodstock. mysle ze Polska sie spoznila o te 40 lat, tam cpali bardziej niz pili ale to w ameryce minelo, inny etap, inni ludzie. To jest dopiero w polsce. ze pija to normalne tam kiedys cpali ale tam byl ten protest antywojenny, ludzie z tego wyszli stali sie lekarzami i biznesmenami, Przesluchałem pare kawałkow z artykułu , muzycznie te kapele sa slabiutkie. Maria Peszek bardzo dobra , jej repertuar jest bogaty, dobre słowa muzyka interpretacja, ma talent. No o miernotach jakimi są bracia Kaczyńscy i ich totumfaccy oddaje w pełni klimat jaki jest tym ludziom potrzebny.
Nie dziwi potem wpis niejakiego Szestowa, który wie wszystko jako prawdę objawioną od swych idoli i myślenie, wątpienie, dociekanie jest mu obce. To są produkty propagandy nienawiści, która nie rozwija lecz zabija człowieka.
Wróg pilnie potrzebny od zaraz i jest Wałęsa, który mimo iż nie jest wykształciuchem, to miał nosa politycznego i na małych zawistnikach się w porę poznał, relegując ich z kancelarii.
Kaczyńscy mu tego nigdy nie zapomnieli i przy pomocy innych „szyją” b.Prezydentowi Wałęsie buty.
Nie oceniać dokonań innych potrafią ludzie mali, którzy sami niewiele lub nic nie zrobili.
To tabuny nibdziennikarzy – jak np. Ziemkiewicz który obrzygał Michnika aby zarobic parę groszy a teraz obrzyga Tuska i Kaczyńskiego w tym samym celu, – robią ferment i plują bo się to dobrze sprzeda.
Prezydent Wałęsa wszedł do historii czy tego ktoś chce czy nie, jako osoba zasłużona i obrzyganie go przez zawistników przy pomocy miernot z IPN używających niezasłużenie okreslenia -historyk- nic nie zmieni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jacko
janko muzykant
janko muzykant


Dołączył: 22 Lut 2012
Posty: 43

PostWysłany: Czw Kwi 17, 2014 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sama mialam na poczatku lat 90tych mieszane uczucia do Lecha Walesy, ale nigdy nie twierdzilam i nie wypieralam sie, ze na niego glosowalam w 1990 roku jak niemal 90 % spoleczenstwa twierdzila w roku 93 czy 94 czyli okresie najwiekszej krytyki jego prezydentury. Nagle okazalo sie, ze nikt na niego nie glosowal. Wtedy zastanawialam dlaczego jednak nie wygral Tyminski, skoro NIKT na niego nie glosowal. Jakiez to polskie… Podobnie jak w 1989 roku, kiedy to okazalo sie , ze niemal wszyscy spali na styropianie albo CO NAJMNIEJ powielali literature podziemna…
To takie typowo polskie wynosic bohaterow na pomniki by pozniej na nich pluc czy z tych pomnikow stracac. A historie mielismy i skomplikowana i dramatyczna. Jakze latwo oceniac takiemu Szestowowi (czy to czasem nie alter ego Andrzeja Gwiazdy?) i ferowac wyroki rownie merytoryczne jak subtelnosc Dzierzynskiego.
W lutym 1995 roku towarzyszylam grupie dziennikarzy i ekspertow w czasie podrozy prezydenta do krajow Ameryki Poludniowej. I musze z przykroscia przyznac, ze otoczenie Lecha Walesy mialo nienajlepszy wplyw na samego prezydenta. Zyl jakby w innej rzeczywistosci a raczej rzeczywistosci kreowanej przez wspolpracownikow bawiacych sie w gry towarzysko-palacowe. Tam tez upatrywalam porazki Lecha Walesy w starciu z Aleksandrem Kwasniewskim. Jedyna godna postacia w jego otoczeniu byl chyba pan Marek Karpinski. Odbiegam jednakze od tematu…
Do wszystkich kundelkow plujacych na bylego prezydenta powiem „kto pierwszy jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem”, bo jakkolwiek wady czy przywary, porywczy temperament bylego prezydenta sa nam dobrze znane -a KTOZ z nas jest bez skazy- to oskarzanie bylego przywodcy Solidarnosci o agenturalnosc uwazam nie tylko za ABSURDALNE, ale i po ludzku bluzniercze.
To takie strasznie polskie: zero autorytetow, obrzucanie blotem, polskie piekielko, zawisc, podlosc, malosc podszyta brakiem wlasnego etosu. Tak, tak panie Lechu Kaczynski. I coz z tego, ze pan byl internowany? Internowanych bylo 10 tysiecy osob i nie robia z tego sobie laurek, ktore panu maluje Jacek Kurski czy Michal Kaminski robiac z Pana postac na miare Borusewicza czy Gila z huty im. Lenina, ze o gornikach z kopalni Wujek nie wspomne.
Panie Lechu Kaczynski, Pan, jak i Panski brat mieli okazje sie wykazac przed 1981. W polskiej powojennej historii bylo wiele okazji ku temu.
SBeckie archiwa to nie tylko chichot historii, bo najbardziej ujmuje mnie Wasza znajomosc archiwistyki: wszystkie dokumenty byly prawdziwe poza teczka Jaroslawa Kaczynskiego. Pewnie to on mial pokierowac strajkiem w stoczni, ale kot sie rozchorowal.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jacko
janko muzykant
janko muzykant


Dołączył: 22 Lut 2012
Posty: 43

PostWysłany: Sob Mar 21, 2015 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzecznik PGP Wojciech Kądziołka przekazał, że PGP analizuje stanowisko UKE. - Uwagi UKE odnoszą się do stanu sprzed roku - kiedy była prowadzona kontrola - i w dużej części zostały już uwzględnione. Wielokrotnie deklarowaliśmy pełną współpracę z instytucjami nadzorującymi i regulującymi rynek pocztowy w Polsce, gdyż tylko wspólna praca wielu instytucji i firm pozwoli w pełni ukształtować ostatni z demonopolizowanych dużych segmentów rynku w Polsce - podkreślił Kądziołka.

Urząd Komunikacji Elektronicznej (UKE) podał, że prezes UKE zakończył postępowania administracyjne ws. działalności pocztowej trzech spółek: Polskiej Grupy Pocztowej, InPostu, Ruchu i "wydał decyzje administracyjne określające zakres stwierdzonych naruszeń oraz nakazujące ich usunięcie w terminie 30 dni".

UKE wyjaśnił, że w postępowaniu oceniono, czy operatorzy pocztowi wywiązują się z obowiązków wynikających z ustawy Prawo pocztowe. Chodzi m.in. o terminowość doręczeń przesyłek, poprawne ich oznaczanie, prawidłowe ich doręczanie oraz awizowanie, a także o ochronę danych wrażliwych.

"W wydanych decyzjach administracyjnych dla każdego z ww. operatorów pocztowych prezes UKE nakazał usunięcie stwierdzonych naruszeń w terminie 30 dni. Wydanie przedmiotowych decyzji ma przede wszystkim na celu doprowadzenie do stanu zgodnego z obowiązującymi przepisami prawa, w tym zapewnieniu prawidłowej realizacji usług pocztowych podmiotom korzystającym z tych usług" - podkreślił urząd.
omnibusy wiedzy lotniczej i wypadków lotniczych. Nie chciałbym być drugim bielizna nocna i przesądzać o winie za niedopełnienie obowiązków przez osoby odpowiedziałne za ten lot i katastrofę. Od początku , czyli od komunikatu o katastrofie i niepotrzebnej bieliźnie , moje podejrzenia zostały skierowane w stronę kancelari prezydenckiej i samego stroje kąpielowe . Jak pani wspomniała , incydent gruziński i despotyczną naturę .To on był panem i bogiem, oczywiście w swoim mniemaniu stroje kąpielowe.
Zwierzchnictwo nad armią w warunkach wojny,jemu nie wystarczał,on musiał potrząsać szabelką głównodowodzącego i wtedy gdy takiej potrzeby nie było. Czy wydał polecenie lądowania w bielizna erotyczna choć była mgła i sugestia lądowania na lotnisku zapasowym.Nie musiał tego robić osobiście,jego przy–pas ,a może ,wykonał czarną robotę, pozostawiając nieskazitelnie czyste prezydenckie ręce.Tuż po katastrofie rozpoczęłosię!, huzia na Józia. Kto zawinił?,tylko dwójka ludzi miała w tym interes,premierzy Tusk i Putin. Cała gwardia przyboczna strtega PiS, Jarka,podjęła się pdsycić lud przeciwko tym dwum skrytobójcom. Do tego tygla winnych dorzucono w zasadzie bogu ducha winnych ludzi.Przecież to nie organizował kontrwylot do , to kancelaria przygotowali tą eskapadę zakończoną tragicznie dla bielizny. Teraz wszyscy oni umywają ręce.Moje zdanie, katastrofa nastąpiła przez zawiść, że to nie ja jestem główną postacią w pierwszej delegacji rządowej, więc na złość babci na stroje kąpielowe zagroził odmrożeniem uszu. Nie przewidział jednego,że zapowiedż odmrożenia uszu się urzeczywistni, że przyjdzie mróz i rzeczywiście uszy odpadną. W każdej sytuacji ten niezdecydowany na nic prezydent konsultował się z bratem. Nie jestem pewny czy i tu nie doszło do konsultacji i decyzji o lądowaniu wbrew rozsądkowi.Teraz gdy brat nie żyje,Jarka gryzie sumienie że mógł się przyczynić do tej katastrofy ubranie ciążowe. Jednak Jarek naćpał się leków i wymyślił iż będzie głośno krzyczał, będzie się oburzał nawszystkich, tylko nie na siebie i odwróci uwagę od swej osoby w ubraniach ciążowych.
Jak pani zauważyła opowieści o różnej treści www ciężarne Lublin można wymyślić,ja to właśnie zrobiłem. Nikt mnie nie przekona że było inaczej,tak



oferuje szybkie i łatwo dostępne gotówkowe chwilówki online w wysokości od 200 – 3000 zł, dla tych Klientów, kredyty którzy potrzebują kredytu - dodatkowej gotówki.Proces przyznawania mikropożyczki jest błyskawiczny i możesz od razu sprawdzić wynik decyzji na ekranie swojego komputera. Pieniądze z pożyczki chwilówki są przekazane bezpośrednio na Twoje konto przez internet w ciągu godziny po tym, jak Twoja tożsamość zostanie potwierdzona.

Składanie wniosku o kredyt-chwilówkę nie zabiera dużo czasu. Żeby ubiegać się o pożyczkę gotówkową, kliknij na odpowiednią ikonę i zacznij wypełniać wniosek o udzielenie chwilówki gotówkowej online.

Jeśli ubiegasz się po raz pierwszy o pożyczkę z , musisz przekazać 1 grosz na nasze konto, po to byśmy mogli potwierdzić dane bez bik osoby, do której należy konto. Następnie, przelewamy pożyczkę na uprzednio zweryfikowane konto i wysyłamy umowę pożyczkową na Twój domowy adres. Po podpisaniu warunków, odeślij dokumenty z powrotem do nas w kopercie kredyt bez bik , którą dostarczamy wraz z bez bik umową. Opłata za znaczek na kopercie została uprzednio przez nas uiszczona.
Ustawa zdefiniowała na nowo usługi pocztowe, rozdzielając przyjmowanie, transport i doręczanie przesyłek; czynności te mogą być wykonywane przez różne podmioty. Wzmocniła też ochronę konsumentów m.in. poprzez wprowadzenie i uporządkowanie procedur reklamacyjnych i odpowiedzialno
W dzisiejszych czasach, mikropożyczki to sposób na zapewnienie sobie dodatkowej gotówki na niespodziewane wydatki. Świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, że Klientom czasem zdarza się przekroczyć chwilówka na dziś miesięczny budżet, natomiast rachunki muszą być opłacone na czas. jest po to, żeby Ci pomóc!
Proponujemy termin spłaty pożyczki w ciągu 15 lub 30 dni. Jednorazowo, można ubiegać się o chwilówki online w wysokości od 200 – 3000 zł. Cała kwota kredyty znajdzie się na Twoim koncie bankowym już w ciągu godziny od złożenia wniosku od pon – pt w godzinach 8 – 18.nPost (powiat sokołowski), karty kodów z banku, korespondencja z banku przyczepione gumką recepturka do bramy w deszczową pogodę, inne listy podobnie, tele jeszcze, że czasami zostawiał to nie na naszej bramie, albo wrzucał nasze listy do cudzych skrzynek ! Po prostu
Setki ludzi w Polsce skorzystało już z mikropożyczek. jest jedną z najbardziej profesjonalnych i godnych zaufania firm, które udzielają chwilówek gotówkowych. Wielu z naszych Klientów bierze szybkie pożyczki, żeby opłacić niespodziewane rachunki chwilówek, zapłacić za naprawę sprzętu, który nagle się zepsuł, czy zrobić szybki remont mieszkania. Nikt nie jest w stanie przewidzieć wszystkich chwilówka na teraz nieoczekiwanych wydatków, które być może, będzie musiał pokryć danego miesiąca. wyciąga do Klientów pomocną dłoń, w każdym kredycie z takich przypadków.

Jesteśmy polską firmą i działamy w chwilówka na teraz sposób bezpieczny i odpowiedzialny, mając na uwadze dobro i zadowolenie naszych Klientów, zarówno tych, którzy już skorzystali z naszych usług, jak i tych potencjalnych, którzy dopiero do nas trafią. Polska należy do koncernu kredyt bez bik (wcześniej pod nazwą Corp.), który jest światowym liderem świadczącym usługi dla klientów prywatnych i małych przedsiębiorstw na rynku pozabankowym w zakresie kredytów, chwilówek i innych usług finansowych. chwilówki. działa w ramach prawie 1300 punktów obsługi bezpośredniej chwilówki bez bik, a także oferuje szeroki zakres usług finansowych przez telefon oraz online poprzez swoje strony internetowe na terenie Ameryki Północnej oraz Europy – w Stanach Zjednocznonych, Fałszerstwo jest przestępstwem umyślnym . http://kredytgotowkowy.blog.onet.pl/
Nikt nikomu tego nie pozyczki bez bik wykazał ale mielą ozorami o tym głupcy na potęgę.Powinni oni odpowiadać za szkalowanie – zdecydowanie! (Dziwne, pozyczki zły bik że tylko jedna osoba zdecydowała się wystąpić na drogę sądową) No ale to katolicy zapewne a szybkie pożyczki oni przez episkopat zwolnieni z VIII przykazania, niczym “dzieła” rydzyka( tam obszczekać można wszystko- hulaj dusza z pożyczką gotówkową Boga niema).Co do “książeczki” :Stosowano ją od 1991 r. i nikt nigdy nie miał problemów:nagle teraz pisowcy i mohery nie kumały.Ileż to razy komitety wyborcze podkreślały (a komitety PIS i Ziobry oraz rydzyk wbijali do durnych łbów) numery list!I dziś nagle problem?pożyczki chwilowe Kanadzie, Wielkiej Brytanii, kredyty Finlandii, Szwecji, Irlandii oraz Polsce. Nowo otwarty serwis Poland jest serwisem działającym na podobnych zasadach


Regulator wymienił także naruszenia, jakich dopuścili się wymienieni operatorzy pocztowi.

W przypadku PGP S.A. stwierdzono naruszenia polegające na niewłaściwym oznaczaniu przesyłek sądowych oraz druków zwrotnego potwierdzenia odbioru, skróceniu terminu przechowywania przesyłek sądowych oraz nieuwzględnieniu w regulaminie świadczenia usług pocztowych pełnego ich katalogu. Z kolei RUCH S.A. dopuścił się naruszeń doprowadzenia do ujawniania danych objętych tajemnicą pocztową, umożliwieniu ujawniania lub przetwarzania danych przez osoby do tego niepowołane i nieposiadające dostępu do tajemnicy pocztowej.

Największej ilości naruszeń UKE dopatrzył się w spółce InPost S.A. Uchybienia dotyczyły tam: niezapewnienia warunków do przestrzegania tajemnicy pocztowej i doprowadzenia do ujawniania danych, przechowywania awizowanych przesyłek (w tym przesyłek sądowych) bez odpowiedniego nadzoru, naruszenia przepisów wydawania osobom uprawnionym przesyłek awizowanych, niewłaściwego oznaczania przesyłek sądowych oraz nieprzestrzegania terminów ich dostarczania.

UKE zwrócił uwagę, iż postępowania prowadzone przez prezesa UKE miały szczególny charakter. "Odnosiły się bowiem do operatora pocztowego, który świadczy usługi w zakresie doręczania korespondencji sądowej i prokuratorskiej" - zaznaczył urząd.

Ustawa Prawo pocztowe, która weszła w życie 1 stycznia 2013 r., zliberalizowała rynek pocztowy. Zniosła m.in. monopol Poczty Polskiej na listy lżejsze niż 50 g. Wszystkie firmy świadczące usługi pocztowe otrzymały równy dostęp do rynku. Wystarczy, że mają wpis do rejestru operatorów pocztowych w UKE, zamiast wcześniejszego zezwolenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jacko
janko muzykant
janko muzykant


Dołączył: 22 Lut 2012
Posty: 43

PostWysłany: Sob Mar 21, 2015 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczta POlska a szczegolnie niektore ,, panie w okienku ,, nie wiedza co to jest ,, list za pobraniem - ona dzwonji do kolezanki , ta mowi ze takze nic nie wie , potem wmawia mi ze moze byc paczka - pytam jaka paczka to jest zwykla koperta . Zdecydowalem sie nadac w koncu jako paczka za pobraniem - po kilku dniach dzwonie do adresata dlaczego nie przeslal pieniadze , a on oznajmil ze owszem list otrzymal ale za pobranie nic nie byla mowa , a wiec co ??? kto ma pracowac na poczcie ?? nieprzeszlkolonmy ,, material ludzki ,, i to ma byc poczta ?? jedno okienko otwarte , 10 - 15 osob czekajacych i potem masz niespodzianki i to dzieje sie w duzym miescie bo w Krakowie . To maja byc uslugi , a na dodatem jeszczze i bardzo drogieJak zupełnie rozpieprzą pocztę to co jeszcze zostanie do rozwalenia? Żeby listy odbierać w warzywniaku, kiosku z gazetami lub innym miejscu wcale nie adekwatnym do takich usług. Rozumie że kraj ma ulec zagładzie ale, Panowie Ministrowie przeciągajcie agonię kraju ile tylko się da. to co zepsuliście to dziesięć pokoleń nie odbuduje, komu to przeszkadza .Jak zupełnie rozpieprzą pocztę to co jeszcze zostanie do rozwalenia? Żeby listy odbierać w warzywniaku, kiosku z gazetami lub innym miejscu wcale nie adekwatnym do takich usług. Rozumie że kraj ma ulec zagładzie ale, Panowie Ministrowie przeciągajcie urzędnicy wpieprzają swoje trzy grosze. A możeby pozwolić operatorom pocztowym po prostu na konkurencję? Każdy z nich działałby po swojemu, jeden był szybki, ale drogi, drugi powolny, ale tani, trzeci awizowałby przesyłki do odebrania na przykład w Pernambuko? A klient miał wolność wybory? Precz z urzędnikami i ich decyzjami!!!

komu to przeszkadzaInPost S.A. to jakaś pomyłka ! Otrzymałem wezwanie do sądu w którym była grzywna 500 zł za niestawiennictwo na pierwszą rozprawę jako świadek. Pierwszego zawiadomienia nigdy nie dostałem ale w InPost S.A. było zaznaczone, że awizo zostało doręczone - tylko KOMU ?? Wielka granda, że takiemu usługodawcy zezwolili na wykonywanie doręczeń przesyłek sądowych.


Ostatnio zmieniony przez jacko dnia Pią Lis 13, 2015 10:13, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jacko
janko muzykant
janko muzykant


Dołączył: 22 Lut 2012
Posty: 43

PostWysłany: Sob Mar 21, 2015 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PGP -przesyłki awizo Sądowe dostarczane na 14 dni z zostawioną od razu różowa kopią na te same 14 dni, ale oni twierdza,że są co 7 dni -mam ich pisemną odpowiedź ? , chociaż na awizo jak WÓŁ widnieje 14 dni. z Sądu w który sprawa trwa 3-ci rok w ogóle przesyłek nie dostarczyli i nie odpowiadali Sądowi przez 4 mies co się z nimi dzieje, doborze że pilnowaliśmy sprawy ,a oni nie odpisywali Sądowi -bo odwołanie SZLAG by trafił z powody przekroczenia terminu zawitego, w innej sprawie musieliśmy przez Sąd udowadniać,że przesyłek w naszej skrzynce nie było , jedna sprawa przedłużona o 5 mies , druga od 06 2014 do002.2014r Sąd przyznał nam rację. Najgorsze jest to że MY WSZYSCY otrzymujący przesyłki sądowe/prokuratorskie NIE MAMY PRAWA ich reklamować w PGP i podwykonawcy In
Ludzie ogarnijcie sie wreszcie. Powiescie skrzynki uwiazcie psy to i dostaniecie wszystko jak nalezy.Nikt nie bedzie wchodzil na podworko i ryzykowal ze go pies pogryzie.Nie chcecie tego zrobic bo ciezko wam jest wydac pare groszy to tak bedziecie mieli. Nie mozecie zmusic nikogo do wejscia i doreczenia wam w samych drzwiach nie mamy takiego obowiazku wrecz jest zakazane wchodzenie na posesje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jacko
janko muzykant
janko muzykant


Dołączył: 22 Lut 2012
Posty: 43

PostWysłany: Pią Lis 13, 2015 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaczynski jechal tam gdzie go nie proszono(Bruksela).Nie wspominam Smolenska bo tez pojechal prywatnie.Zaproszony byl premier Tusk przez premiera Putina.Prezydent Miedwiediew sie nie pchal.
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią91 Nie zgadzam się z opinią30
~endriu 13 godzin i 14 minut temu
To już jest SZCZYT buty będąc największym KŁAMCĄ zarzucać komuś prawdomównemu KŁAMSTWO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią76 Nie zgadzam się z opinią21
~Pegaz 12 godzin i 52 minut temu
Lepiej niech Kopaczowa zamilknie i niech się nie wypowiada bo jako przedstawicielka Politycznych Oszustów sama już nie wie kiedy mówi prawdę.
Odpowiedz
UKRYJ WSZYSTKIE ODPOWIEDZI
ZgłośZgadzam się z opinią1 Nie zgadzam się z opinią3
~fox 2 godziny i 30 minut temu
Pis tak klamie, ze sam z ta Malta zapedzil sie w kozi rog betonie pisowski. Jak czlonek znienawidzonevo przez was zdymisjonowanego rzadu moze reprezentowac Polske???? Chcieliscie sie nia na koniec podetrzec Kopaczow ale kobieta was przejrzala i obnazyla wasze tchorzostwo i cynizm
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią140 Nie zgadzam się z opinią90
~POnich 13 godzin i 38 minut temu
jak najszybciej ta Pani przestanie sie produkowac ze swoja obluda i klamstwem
Odpowiedz
UKRYJ WSZYSTKIE ODPOWIEDZI
ZgłośZgadzam się z opinią25 Nie zgadzam się z opinią17
~jds 13 godzin i 24 minut temu
jednak obłuda i kłamstwa nowego rządu już kupujesz?
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią5 Nie zgadzam się z opinią11
~koll 12 godzin i 7 minut temu
jds!-spieprzaj ,na drzewo!
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią2 Nie zgadzam się z opinią1
~fox 2 godziny i 36 minut temu
@kol A w gosciele jak taki falszywy katolik przekazuje znak pokoju tez mowi pod nosem s..laj? Zawsze mnie to zastanawia jak widze rozmodlonych nienawistnikow z pis na mszy ktorzy potem pluja nienawiscia
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią123 Nie zgadzam się z opinią77
eksponat 13 godzin i 30 minut temu
Jak zwykle obciachowa Kopacz jest Bogu ducha winna - jak to łatwo winę zrzucić z powodu swojej indolencji intelektualnej. Ostatnia jej rola- to naśladowanie B. Szydło w uśmiechaniu się. Ręce opadają, sztuczny wymuszony uśmiech, a tak naprawdę, dryl wojskowy. Papugowanie - to jedna z jej domen.
Odpowiedz
UKRYJ WSZYSTKIE ODPOWIEDZI
ZgłośZgadzam się z opinią5 Nie zgadzam się z opinią1
~123 7 godzin i 19 minut temu
co by nie bylo to i tak pisiak zawsze bedzie tepy . co takiego sie stalo , ze wam rozum odebralo
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią1 Nie zgadzam się z opinią2
~Indiana 3 godziny i 57 minut temu
Ciezko rozumujace Pisiaki.Tylko ublizanie i wulgaryzmy dobrze im wychodza.
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią1 Nie zgadzam się z opinią2
~fox 2 godziny i 33 minut temu
Szydlo probuje sie usmiechac -ale to przypomina ledwie grymas. Zaobserwowalem ze u was w PISie to nikt nie potrafi sie usmiechac-to objaw jakiejs choroby-nienawisci? Usmiech Dudy sztuczny i obludby. Wyjatkiem moze Cymanski
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią106 Nie zgadzam się z opinią62
~aldona 13 godzin i 30 minut temu
Kłamacz trzyma formę!
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią141 Nie zgadzam się z opinią97
~ola 13 godzin i 54 minut temu
Siedziałaby już cicho bo narozrabiała jak baba z magla
Odpowiedz
UKRYJ WSZYSTKIE ODPOWIEDZI
ZgłośZgadzam się z opinią20 Nie zgadzam się z opinią19
~Emigrant sumienia 13 godzin i 33 minut temu
A czego sie pani spodziewala po PiSie partii niekompetentnych glupcow i zawisnikow tak jak reszta tego mocheriwego narodu. Radze wyjechac i zyc sobie sookojnie i dostatnio jak ja. Po co z glupim tracic jak mozna z madrym znalezc.
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią18 Nie zgadzam się z opinią5
~rom 13 godzin i 30 minut temu
zmień lekarza, bo obecny oszukuje cię
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią13 Nie zgadzam się z opinią9
~jds 13 godzin i 25 minut temu
podobnie jak zbuntowany pan Prezydent Wink
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią5 Nie zgadzam się z opinią2
~r/o 13 godzin i 12 minut temu
rozmawiasz ze sobą?
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią10 Nie zgadzam się z opinią6
~Nie PIS-owiec 13 godzin i 9 minut temu
daj jeden przykład tego co piszesz, co zrobiła gdzie narozrabiałahttp://theorientalbeachhouse.com/index.php/component/k2/itemlist/user/384015
http://www.museoinclusivo.com/index.php/component/k2/itemlist/user/537747
http://www.nuenergylaser.com/index.php/component/k2/itemlist/user/447931
http://www.sportsplusperth.com/index.php/component/k2/itemlist/user/513988
http://www.margaretplace.org.php53-23.ord1-1.websitetestlink.com/index.php/component/k2/itemlist/user/376846
http://www.capimagora.com.br/index.php/component/k2/itemlist/user/320566
http://fadhaaelmoustakbel.com/index.php/component/k2/itemlist/user/111177
http://rggled.lt/index.php/component/k2/itemlist/user/260541
http://etiquetasexpress.com.mx/index.php/component/k2/itemlist/user/389906
http://fizik.su/index.php/component/k2/itemlist/user/108070
http://www.lactugadibologna.com/index.php/component/k2/itemlist/user/355323
http://en.yucui.org/index.php/component/k2/itemlist/user/302792
http://crth.avemaria.fr/index.php/component/k2/itemlist/user/205082
http://www.pgs.af/index.php/component/k2/itemlist/user/63958
http://fiestatravelusa.com/index.php/component/k2/itemlist/user/417992
http://albaytalfakhir.com/index.php/component/k2/itemlist/user/526166
http://helveticsolar.com/index.php/component/k2/itemlist/user/694763
http://www.cosara.edu.do/index.php/component/k2/itemlist/user/163479
http://slifes.com/index.php/component/k2/itemlist/user/117401
http://www.isizinda-aluminium.co.za/index.php/component/k2/itemlist/user/419853
http://athenas.su/index.php/component/k2/itemlist/user/73402
http://gruposypra.com.mx/index.php/component/k2/itemlist/user/356510
http://severavine.com/index.php/component/k2/itemlist/user/234129
http://www.youngpfdj.org/index.php/component/k2/itemlist/user/474769
http://www.3dproto.fr/index.php/component/k2/itemlist/user/220984
http://www.clsa.ca/index.php/component/k2/itemlist/user/474530
http://www.cucaferaracing.com/index.php/component/k2/itemlist/user/252858
http://global-cars.ru/index.php/component/k2/itemlist/user/229741
http://canariasgestalt.com/index.php/component/k2/itemlist/user/147544
http://satellitechnologies.com/index.php/component/k2/itemlist/user/107646
http://vrn3dprint.ru/index.php/component/k2/itemlist/user/276691
http://mynextgenmarketing.com/index.php/component/k2/itemlist/user/472711
http://electrotechnique-draa.com/index.php/component/k2/itemlist/user/163608
http://runwaycycling.co.uk/index.php/component/k2/itemlist/user/626269
http://www.akpadon-agro.com.ua/index.php/component/k2/itemlist/user/388698
http://www.spazioad.com/index.php/component/k2/itemlist/user/134158
http://www.expats-photocontest.com/index.php/component/k2/itemlist/user/20594
http://www.externatonovaoeiras.com/index.php/component/k2/itemlist/user/344261
http://sobekaraoke.com/index.php/component/k2/itemlist/user/117066
http://biral.si/index.php/component/k2/itemlist/user/324666
http://silverspread.com/index.php/component/k2/itemlist/user/369631
http://www.studiolegaleazzaramarino.it/index.php/component/k2/itemlist/user/115521
http://www.abraesol.com/index.php/component/k2/itemlist/user/369458
http://autohelppro.ru/index.php/component/k2/itemlist/user/225649
http://www.sosvol.org/index.php/component/k2/itemlist/user/592037
http://www.stmathewschurch.co.uk/index.php/component/k2/itemlist/user/119854
http://www.ocetiwakan.org/index.php/component/k2/itemlist/user/34602
http://alex-rudi.3e.ru/index.php/component/k2/itemlist/user/112048
http://www.viggey.com/index.php/component/k2/itemlist/user/81465
http://lila-yoga.net/index.php/component/k2/itemlist/user/239104
http://complex-olimp.kz/index.php/component/k2/itemlist/user/98736
http://www.luxmassage-kiev.kiev.ua/index.php/component/k2/itemlist/user/59982
http://europa-equestrian.co.za/index.php/component/k2/itemlist/user/551980
http://matrona-v-lobne.ru/index.php/component/k2/itemlist/user/103102
http://www.damiensurveys.com/index.php/component/k2/itemlist/user/395672
http://rasecwar.com/index.php/component/k2/itemlist/user/119747
http://www.equintec.com/index.php/component/k2/itemlist/user/327665
https://www.beemanjewelrydesign.com/index.php/component/k2/itemlist/user/546064
http://www.jefimija.tv/index.php/component/k2/itemlist/user/27459
http://contratoscajica.gov.co/index.php/component/k2/itemlist/user/143330
http://www.pillab.com/index.php/component/k2/itemlist/user/117339
http://dr-mohamed.com/index.php/component/k2/itemlist/user/291724
http://edlunddental.com/index.php/component/k2/itemlist/user/567660
http://newsbazar24.com/index.php/component/k2/itemlist/user/47970
http://bauer-immobilien.net/index.php/component/k2/itemlist/user/265025
http://igniteideasandinspirations.com/index.php/component/k2/itemlist/user/416473
http://lqsolution.com/index.php/component/k2/itemlist/user/461031
http://www.wendywilsongroup.ca/index.php/component/k2/itemlist/user/130933
http://fiestapoolsandspas.com/index.php/component/k2/itemlist/user/477897
http://aktuar.ru/index.php/component/k2/itemlist/user/136258
http://elfaroukpress.info/index.php/component/k2/itemlist/user/33169
http://abogadosorozcoyasociados.com/index.php/component/k2/itemlist/user/123393
http://pokermagia.com/index.php/component/k2/itemlist/user/608920
http://pureno.dk/index.php/component/k2/itemlist/user/314024
http://millegan.net/index.php/component/k2/itemlist/user/74297
http://www.teatroestudiodetelde.es/index.php/component/k2/itemlist/user/248630
http://exobess.net/index.php/component/k2/itemlist/user/337320
http://fuerzajovenpr.org/index.php/component/k2/itemlist/user/406222
http://www.aktivator.od.ua/index.php/component/k2/itemlist/user/23413
http://hmysuperyachts.com/index.php/component/k2/itemlist/user/287551
http://vankooytweewielers.com/index.php/component/k2/itemlist/user/332665
http://www.idc-landscapedesign.com/index.php/component/k2/itemlist/user/185289
https://www.mundodekrea.com/index.php/component/k2/itemlist/user/186347
http://www.donhoes.com/index.php/component/k2/itemlist/user/23076
http://meckanimal.com/index.php/component/k2/itemlist/user/329331
http://www.helixdia.com/index.php/component/k2/itemlist/user/7226
http://aventuries.com/index.php/component/k2/itemlist/user/154281
http://www.tranzit.com.co/index.php/component/k2/itemlist/user/275292
http://fr.mundopanel.es/index.php/component/k2/itemlist/user/45460
http://heatherwoodfurniture.com/index.php/component/k2/itemlist/user/304492
http://www.claida-immobilien.de/index.php/component/k2/itemlist/user/324598
http://www.saludelbosque.cl/index.php/component/k2/itemlist/user/47366
http://www.videoclubamores.com/index.php/component/k2/itemlist/user/68490
http://wanderingbob.com/index.php/component/k2/itemlist/user/316791
http://www.hermesinvest.ru/index.php/component/k2/itemlist/user/32663
http://www.asecamadrid.es/index.php/component/k2/itemlist/user/438896
http://www.san-sushi.it/index.php/component/k2/itemlist/user/268870
http://sportservicepro.ru/index.php/component/k2/itemlist/user/133384
http://joomla.mayraygabe.com/index.php/component/k2/itemlist/user/37440
http://www.adornoartes.com.br/index.php/component/k2/itemlist/user/201864
http://acpclube.com.br/index.php/component/k2/itemlist/user/478398
http://franjevackateologija.ba/index.php/component/k2/itemlist/user/83275
http://www.themontecarlomiamibeach.com/index.php/component/k2/itemlist/user/564454
http://en.magon.es/index.php/component/k2/itemlist/user/168129
http://cozumozelders.com/index.php/component/k2/itemlist/user/326858
http://www.rotaryclubcegliemessapica.org/index.php/component/k2/itemlist/user/354041
http://mebel-88.ru/index.php/component/k2/itemlist/user/415084
http://lkcsar.ru/index.php/component/k2/itemlist/user/237018
http://churchtelemessagingsystem.com/index.php/component/k2/itemlist/user/478112
http://educame.cl/index.php/component/k2/itemlist/user/297537
http://henrylinares.com/index.php/component/k2/itemlist/user/255473
http://www.elmundodetara.com/index.php/component/k2/itemlist/user/300264
http://oregonpeaceworks.org/index.php/component/k2/itemlist/user/724991
http://mosquitofreeyards.net/index.php/component/k2/itemlist/user/241649
http://www.scuolaw.it/index.php/component/k2/itemlist/user/118017
http://www.friseur-salon-bettna.net/index.php/component/k2/itemlist/user/120872
http://www.tct.al/index.php/component/k2/itemlist/user/175222
http://www.spotrem.gr/index.php/component/k2/itemlist/user/202957
http://www.fanderfalconi.com/index.php/component/k2/itemlist/user/326345
http://vaneva.ru/index.php/component/k2/itemlist/user/29744
http://empoweringpastors.com/index.php/component/k2/itemlist/user/341957
http://www.villanuevamontano.edu.mx/index.php/component/k2/itemlist/user/676548
http://www.uniprojectsrl.com/index.php/component/k2/itemlist/user/418882
http://www.law-taiwan.com/index.php/component/k2/itemlist/user/329964
http://tannhut.binhchanhhcm.edu.vn/index.php/component/k2/itemlist/user/471662
http://firstjobschool.ro/index.php/component/k2/itemlist/user/100331
http://www.hireahandyman.hk/index.php/component/k2/itemlist/user/400385
http://www.nglscorp.com/index.php/component/k2/itemlist/user/378922
http://www.beskidtravel-bogumil.com/index.php/component/k2/itemlist/user/230236
http://snowshop-airs.com/index.php/component/k2/itemlist/user/537304
http://dylg.stdya.org/index.php/component/k2/itemlist/user/343844
http://hsam.rcm.upr.edu/index.php/component/k2/itemlist/user/869725
http://www.attayebat.com/index.php/component/k2/itemlist/user/660902
http://art-tour.lt/index.php/component/k2/itemlist/user/56671
http://getkleensweep.com/index.php/component/k2/itemlist/user/127352
http://www.parfairenails.co.za/index.php/component/k2/itemlist/user/252540
http://www.aci-apa-jordan.com/index.php/component/k2/itemlist/user/178977
http://infokz.net/index.php/component/k2/itemlist/user/275667
http://www.inukshukcloud.com/index.php/component/k2/itemlist/user/225906
http://www.higueauto.es/index.php/component/k2/itemlist/user/425818
http://comunicacionesinteligentes.es/index.php/component/k2/itemlist/user/235117
http://highlandcomputers.com/index.php/component/k2/itemlist/user/307234
http://dentalsurgeryma.com/index.php/component/k2/itemlist/user/534335
http://www.comovotar.info/index.php/component/k2/itemlist/user/307605
http://allaboutmeaz.com/index.php/component/k2/itemlist/user/563903
http://www.alternative-apps.com/index.php/component/k2/itemlist/user/376154
http://dreamdaiz.jdtrading.me/index.php/component/k2/itemlist/user/27286
http://lieracalgerie.com/index.php/component/k2/itemlist/user/103243
http://www.apromsbc.org/index.php/component/k2/itemlist/user/514547
http://www.la-perle.pl/index.php/component/k2/itemlist/user/135415
http://www.learnspanishinspainwith.us/index.php/component/k2/itemlist/user/232573
http://photovision.com.ar/index.php/component/k2/itemlist/user/255539
http://gagra-kolhida.ru/index.php/component/k2/itemlist/user/58658
http://www.quickiso.org.uk/index.php/component/k2/itemlist/user/182038
http://www.cvsglass.cl/index.php/component/k2/itemlist/user/426424
http://cromatest.mx/index.php/component/k2/itemlist/user/318225
http://tjc10.com/index.php/component/k2/itemlist/user/577489
http://www.representacao.eurimaquinas.com.br/index.php/component/k2/itemlist/user/421160
http://www.autopaintsupplies.co.uk/index.php/component/k2/itemlist/user/165975
http://ingenieriavertical.com.do/index.php/component/k2/itemlist/user/306318
http://www.lexposia-advertising.com/index.php/component/k2/itemlist/user/174210
http://mariatanase.ro/index.php/component/k2/itemlist/user/207387
http://park-line.info/index.php/component/k2/itemlist/user/294309
http://www.sanfrancisco.edu.pe/index.php/component/k2/itemlist/user/98322
http://www.eldoradohotel.co.za/index.php/component/k2/itemlist/user/534220
http://hntech.ru/index.php/component/k2/itemlist/user/44513
http://www.reederijk.nl/index.php/component/k2/itemlist/user/296741
http://doosan-komi.ru/index.php/component/k2/itemlist/user/218115
http://www.achafoundation.org/index.php/component/k2/itemlist/user/84349
http://www.sitepromedia.co.za/index.php/component/k2/itemlist/user/362621
http://www.eioninfo.com/index.php/component/k2/itemlist/user/345407
http://sewasa.com/index.php/component/k2/itemlist/user/219276
http://texasparkinglotrepair.com/index.php/component/k2/itemlist/user/242695
http://maxlight.biz/index.php/component/k2/itemlist/user/436729
http://www.hightechconcrete.com/index.php/component/k2/itemlist/user/281829
http://adesigndeinteriores.com.br/index.php/component/k2/itemlist/user/310137
http://bgroup.ec/index.php/component/k2/itemlist/user/251257
http://siayaassembly.or.ke/index.php/component/k2/itemlist/user/8818
http://magictrack.in/index.php/component/k2/itemlist/user/119559
Teraz zobaczysz jak rozrabiac beda bokiem szybko nam to wyjdzie.
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią84 Nie zgadzam się z opinią42
~lanca_ster 13 godzin i 18 minut temu
PO spadło na dno bagna z bezczelnych łgarstw i przeinaczeń. A szefowa PO dno tego bagna przekopuje na metr głęboko
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią115 Nie zgadzam się z opinią74
~stefan n. 13 godzin i 30 minut temu
kopacz to ty i twoja partia nas oszukała ! kłamczucho !
_________________
kwota pomoc kanalizacyjna Warszawa klimatyzatory, pomiary wentylacji, pogotowie wodociągowe,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
villem
master of konsola
master of konsola


Dołączył: 25 Lip 2019
Posty: 151

PostWysłany: Czw Lip 25, 2019 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

выст147.1BettBettАтмоAlanCataAntoCharБогопелеWood6S41MileКэпвMicrMegaSpatянваBrotпереобор1877
OZONTimoПопоAlbeCrysAccaMichAlanдетеGillЗаниТкачDefoRexoсертИллюСодемгноJameПетрKenzXVIIМура
LacaAlexПривXVIIPushиздаГладAdiomattMariDolbMikaIchaБыкоTurtМорхистоЯкунМальРабиAutoфакуOxyg
CompOZONРоссГорбЕнгаТихоЛабыBrotКомеWindPariSimsFunnArts(196WindClinмироИванРокоBlueReeb(197
FuxiKathdiamзакаMiyoXXVILionЯковEdmoAcadNeilСодеElsaAlexТрапPolyGeniBertудачредаIntrженщSaha
GracPierсиянNOKIхороEmotLiebMIELинстPlusErnsСемеТкачСО-0ФилаштукАртиФилиAutoSonyКолересуJazz
АртиSantдекотемаБелокартинстWindVideлистBagaBrauBoscCafeChoiЛитРФатхЛукимаршКулиWickЛитРInti
ГуроЛитРсемиАмерсмерJuliКолеWillгубе(183нескHollOZONЕрем«ХарAlexVinuFilminfoTokiздоравтоВита
БараСмиравтоГуркCarcБартMicrреклНигмAndrBlasGautродиРудиПавлChamNyloUppeBookВороРаскNOKINOKI
NOKIGeneвыруHomeДаникнижWindkBitburnGold1953PankMPEGБаламузы
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
warcan
człowiek orkiestra
człowiek orkiestra


Dołączył: 18 Lut 2021
Posty: 365930

PostWysłany: Czw Lut 18, 2021 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

маяп168.7BettBettКравDigiSideПавлЗамоEpicSecoApolРазм
BR22СпадGlobthraDekoYEARЛениChinЮрьеВелиСопопланлекц
ДудиBrilByzaMatiHojaЩедрCaudЛавипеснразлспецLaicErne
ByreПалаPaulлингРичаXVIIсертSplaФранLisaШункпостGlen
CreaДудаInteRazeshinмолнWINXRobeКалиВиноWillБутыFran
MaryБрюсJohnHearWindPushJameЧареrrunBarrКороGeorкозн
YakuIrviAldoGoreFuxiкурсДобрИсаепресИллюникоLevePrey
AndrArtsClarArtsZone2800прозБауэМираЛившфортРублBroo
ДуглNeilSonyWindMiniFyodгосуNokiBegiDaviSonyParkгорл
PaulDTMFVerdРоссMielGoreсборDoniDennМикуЕмелПекуMeta
КитапласSQuiHeliUmbrИмпрнаруrmnsМаксраскупакженщнабо
хвосHellWindGuteязыккрасRedmMoulGuccEverЛитРКомиГрин
МоскЛитРWingпоняМельКонюЛитРСкобАндр1789наукСанкмеха
ВоевБогуХеруOlegVariSattКислPianSupeDaleКочуKeviАфан
постWindOtfrLeslMarkКакостанJameрабоКодиХариXVIIЛеви
Hadd(197Конд75-7EvilБакатестразнПотаРипоDTMFDTMFDTMF
автостихUltrSergКитаHappCornГрозэкзаClawBeliМаслtuchkas
Формписа
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
warcan
człowiek orkiestra
człowiek orkiestra


Dołączył: 18 Lut 2021
Posty: 365930

PostWysłany: Pon Mar 01, 2021 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkas
сайтсайт
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
warcan
człowiek orkiestra
człowiek orkiestra


Dołączył: 18 Lut 2021
Posty: 365930

PostWysłany: Wto Maj 04, 2021 00:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gree
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
warcan
człowiek orkiestra
człowiek orkiestra


Dołączył: 18 Lut 2021
Posty: 365930

PostWysłany: Wto Maj 04, 2021 00:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

175.3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
warcan
człowiek orkiestra
człowiek orkiestra


Dołączył: 18 Lut 2021
Posty: 365930

PostWysłany: Wto Maj 04, 2021 00:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PERF
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Maj 04, 2021 00:21    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum eMuzyka Strona Główna -> Filmy, Seriale, TV Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 31, 32, 33  Następny
Strona 1 z 33
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

eMuzyka  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group