Wysłany: Sro Lip 10, 2024 14:54 Temat postu: Czy wieże mogą potrzebować dodatkowego chłodzenia?
Pytanko do specjalistów od zestawów audio, Hi-Fi etc.
Mam Panasonica Bi-AMP SA-AK410 na 5 płyt CD i 2 komory z kasetami - staruszek ma już grubo ponad 20 lat. I trochę się boję go włączać w takie upały, bo nie wiem, czy podzespoły wytrzymają.
Oczywiście wszystkie otwory na obieg powietrza są osłonięte, siedzę w tym samym pokoju więc mam włączony wentylator - model https://levoit.pl/produkt/wentylator-kolumnowy-levoit-tempsense-36-pro/ - ale to sprzęt mnie zastanawia. Bo na przykład do laptopów są podstawki chłodzące, które zbijają temperaturę kluczowych części. A czy są jakieś sensowne dostawki do odtwarzaczy muzyki
A może polecacie inne sposoby, jak uniknąć przegrzewania urządzeń?
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa) Idź do strony 1, 2, 3 ... 31, 32, 33Następny
Strona 1 z 33
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach