Forum eMuzyka Strona Główna eMuzyka
...bo dzień bez muzyki to dzień stracony
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kilka słow o punk rocku
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 96, 97, 98  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum eMuzyka Strona Główna -> Punk rock
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Punky Girl
grajek
grajek


Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 90
Skąd: Milowy Las

PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobra sorka mogło zabrzmiec troche zaczepnie....ale jakos okreslenie emo mi nie pasi nie wiem moze mam tak w genach zapisane ale dla mnie to styl ubierania sie i zyletki (dobra stereotypy nigdy sie nimi nie posluguje ale w tym wypadku nie moge sie opanowac....)

Ale masz racje obojetnie co bede grac i tak bedziemy ich kochac :]

Pzdr Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Sie 19, 2007 15:29    Temat postu:

Powrót do góry
becia8kraku
janko muzykant
janko muzykant


Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 22
Skąd: Opole

PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ejjjjj wypraszam sobie xD disco polo rox Razz nie slucham na codzien, nie martwcie sie...ale tak szczerze...czy do takiej muzyki nie bawi sie najlepiej na zwyklych imprezach jakichs w remizach czy cos? mysle ze tak:)


co do emo....nooo to ejst dla mnie temat zagadka xD zgadzam sie PunkyGirl ze to bardziej styl zycia i ubierania...ale czy nie jest zbyt lansiarski? mysle ze troszke przedobrzyli juz ten styl u nas:) ale musyka jest w wiekszosci fajna:)
_________________
"Fly free for what we believe..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomas
gwiazda - moderator
gwiazda - moderator


Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 106
Skąd: Wieluń

PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ale muzyka tez jest noo.a co do stylu zycia to najlepszym przykladem takiego emo jest wokalista 30 second to mars.nie no bo w sumie oni troche z tymi zyletkami przesadzają i w sumie ja tez dobrze emo nie kojarze a nie wiem czemu
_________________
There are no incurable ills
There are no unkillable thrills
One thing and you know it's true,
I don't ask much

I just want you
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
becia8kraku
janko muzykant
janko muzykant


Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 22
Skąd: Opole

PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fakt- muzyka emo jest niezla:) nawet swietna w niektorych wypadkach, ale ten styl jest juz wrecz niesmaczny...na poczatku nieliczni sie kreowali tak i to bylo ladne i wogole ale teraz juz przeginaja:) ja tam ic do nich nie mam...kazdy sie ubiera jak chce i takie tam:] ale opinie moge wyrazic xD
_________________
"Fly free for what we believe..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomas
gwiazda - moderator
gwiazda - moderator


Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 106
Skąd: Wieluń

PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z Tobą.ale tego rozmawiajmy tutaj o punku,bo w koncu doczekal sie wlasnego dzialu haaa:D
_________________
There are no incurable ills
There are no unkillable thrills
One thing and you know it's true,
I don't ask much

I just want you
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Punky Girl
grajek
grajek


Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 90
Skąd: Milowy Las

PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie to wynika z tego ze emo jest takie inne ale jak na mnie nie ma problemu sa ich sprawa :] A 30 seconds to Mars to jeszcze nie takie emo Cool

W Polsce jest ten problem ze ludzie najpierw ubieraja sie do jakiegos stylu staraja sie podpasowac stylistycznie a dopeiro potem zaczynaja słuchac danej muzy .... ehhh....i emo faktycznie przeginaja :]

A co do punk-rocku wiecie co? Ja nie wiem ale osoba ktora nazywa siebie PUNKIEM to juz nie to co kiedys.....Punk=bunt a teraz przeciwko czemu tak naprawde mamy sie buntowac? przeciwko temu ze rodzice nie chca nam kupic nowego telefonu? bo jesli nikt nas nie chce słuchac to juz emo a nie punk.... wiec dla mnie muzyka punk jest boska ale jakos przestalam wierzyc w kreacje typu irokez....

Bo dla mnie wazne to co ma sie w sercu bo tam powinna byc ta muzyka a nie na sobie ... ot co ;]
_________________
" Help me belive it's not the real me somebody help me tame this animal I have become..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FilipS
gwiazda - moderator
gwiazda - moderator


Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 128
Skąd: Cambridge, UK

PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Polsce jest za duzo pozerow, za duzo dzieciakow chce na sile stac sie czescia roznych subkultur poprzez zewnetrzne zmiany w wygladzie, ubiorze, zachowaniu podczas gdy to powinno byc odwrotnie - to pewne filozofie i postawy zyciowe i swiatopoglady manifestuja sie zewnetrznie. Prawde mowiac spotkalem na swojej drodze wielu falszywych metali, hip hopowcow, skate'ow czy emo. Niewielu naprawde wie i wyznaje to z czym sie utozsamiaja poprzez zewnetrzne elementy rozpoznawcze Smile Na pewno spotkalem duzo prawdziwych punkow, takich hardcorowych Smile
_________________
"OGROMNY ZGRZYT ZNIECZULA NAS NA SZEPT
TAK TRUDNO ZNALEŹĆ DROGĘ W CIEPŁY SEN
SŁOWA ZLEWAJĄ SIĘ W FAŁSZYWY TON
GDY NADWRAŻLIWOŚĆ JEST JAK BILET W JEDNĄ STRONĘ STĄD"
COMA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Punky Girl
grajek
grajek


Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 90
Skąd: Milowy Las

PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja nie mialam widocznie tyle szczescie a w Koronowie same kindermetale i kinderpunki ktore maja naszywki ANARCHIA a zapytawszy sie kiedys jednego delikwenta czym jest spojrzal na mnie i powiedzial a co Cie to obchodzi? z czego wynika jednozacznie : Nie wiem!! Normalnie masakra jesli ktos juz nosi tego irokeza i powiedzmy słucha muzy punk to niech sie juz orientuje głebiej w temacie
Ja nie jestem anarchistka a znam ten termin ! :] nie chwalac sie
Chociaz nie zawsze punk=anarchia chociaz sama juz nie wiem zaplatalam sie we wlasne mysli :] Razz Zdarza mi sie to Laughing
Dobra ide bo mam głupawke :]
Kto zna zespol Three Days Grace i piosenke - Animal Have I Become? Bo tym sie teraz wlasnie zywie :] :F
Pzdr
_________________
" Help me belive it's not the real me somebody help me tame this animal I have become..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martucha;)
janko muzykant
janko muzykant


Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 25

PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam się z wami na całej linii... tak to juz teraz jest,a przewaznie mozna spotkac takich co niby sluchaja rapu, chodza przeklinaja i mysla ze sa fajni... brak slow. takie dzieci trzeba tepic... zgadzam sie z tym ze liczy sie serce a nie wyglad... chociaz wlasny styl to jest to co w pelni popieram, ale jesli ktos ubiera sie tak bo wszyscy dookola tak sie ubieraja, a nie dlatego ze to lubi czy mu sie to podoba, to dla mnie jest zalosny...


pozdro dla was
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Punky Girl
grajek
grajek


Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 90
Skąd: Milowy Las

PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Martucha nie tylko dla Ciebie załosne dla mnie sa w ogole takie wiesz 13 latki sikajace za jakims zespolem i podkochujace sie w artystach......:] Bo on jest taki cool......no nie wiem chocby takie Tokio Hotel ja nic do niech nie mam bo podoba mi sie np. Rette mich ale cala ta otoczka ktora za nimi sie ciagnie jest dla mnie nie do przyjecia bo nie chce nalezec do grupy Hotelówek...
Eh to jest promblematyczne dosyc

Gdzie sa te punki? Prawdziwe takie?

No gdzie?

Czy to gatunek na wymarciu??

Oby nie.....
_________________
" Help me belive it's not the real me somebody help me tame this animal I have become..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomas
gwiazda - moderator
gwiazda - moderator


Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 106
Skąd: Wieluń

PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Punk lat 70 a punk teraz to dwie inne bajki.Dlatego czesto teraz sie mowi "Punk is dead" gdyz moi mili macie racje hasła typu "No future"stracily na znaczeniu.Chociaz punk sie odrodzil "Punk not dead"to jednak nie jest juz tym co kiedys."zmieniajmy swiat na lepsze"to jest dewiza tego uwspolczesnionego punku.I chociaz grup punkowych nie tworzą jak kiedys warstwy robotnicze z biednych dzielnic Londynu,to sadze ze tamten i ten punk maja wiele wspolnego.To piekno,ktore urzeklo wielu w tym i mnie,nadal jest.I choc wielu twierdzi,ze punk umarl co i ja po czesci potwierdzam,to jednak punk not dead.Amen

a co do tego ubierania sie,do agrawek,irokezow i tych innych to mysle,ze z jednej strony jedni noszą,bo punk zawsze szokowal i zadziwial,byl czyms orginalnym i niepojetym.hyh jednak ostatnio dzieciaki troche przegiely i chociaz sam stary nie jestem to wiem co mowie.Smieszy mnie to,jak sie obwieszaja zelastwem zakladaja koszulki i laza z pustymi haslami na ustach.nie wiedzą co to punk i nie pojmują go zupelnie.Chociaz ja tez nie do konca,ale staram sie jak moge i moze w koncu sie uda.To tyle. pozdrawiam;]

ps.Punky Girl nie boj sie,chociaz moze nie czesto spotkasz fioletowe irokezy juz,ale są ludzie ktorzy sercem są punkami najprawdziwszymi na swiecie:)
_________________
There are no incurable ills
There are no unkillable thrills
One thing and you know it's true,
I don't ask much

I just want you
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Punky Girl
grajek
grajek


Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 90
Skąd: Milowy Las

PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co Tomas? Powinienes zostac zawodowym Pocieszaczem bo dobrze Ci idzie zawsze podnosisz mnie na duchu kiedy moja wiara w muze upada (no przynajmniej od kilku dni =)
A w to ze jest wielu sercowych punkow to wiem :] Ja nie czuje sie punkiem ale popieram ich calym sercem
A ze Punks not dead i Ave Rock to kazde AMENO to potwierdzi

Pzdr cieplutko

P.S Tomas wcale sie juz nie boje Razz
_________________
" Help me belive it's not the real me somebody help me tame this animal I have become..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomas
gwiazda - moderator
gwiazda - moderator


Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 106
Skąd: Wieluń

PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hyhy w zyciu pocieszanie mi niezbyt wychodzi,no ale widze tutaj rozwinąłem skrzydla:D hehe Punky Girl jeszcze bardziej Cie lubie i zawsze sluze radą i pomocą jak cos;)
_________________
There are no incurable ills
There are no unkillable thrills
One thing and you know it's true,
I don't ask much

I just want you
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martucha;)
janko muzykant
janko muzykant


Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 25

PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie no przestan jak zobaczylam tego typa z tokio hotek to przez chwile sie zastanawialam czy to przypadkiem nie dziewczyna...;/ oj no coz ale chyba niewiele na to mozemy poradzic... niestety...
ale tak jak wy wierze w prawdziwych punkowcow i na pewno istnieja;)
hehe wiec ameno:D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tomas
gwiazda - moderator
gwiazda - moderator


Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 106
Skąd: Wieluń

PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taa bill z tokio hotel.ja go ubostwiam po prostu.no chociaz prawdziwi są na wymarciu,ale są i istniejąWink
_________________
There are no incurable ills
There are no unkillable thrills
One thing and you know it's true,
I don't ask much

I just want you
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Sie 20, 2007 21:29    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum eMuzyka Strona Główna -> Punk rock Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 96, 97, 98  Następny
Strona 2 z 98
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

eMuzyka  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group